سرگرمیتست هوش

آزمون شناسایی فرد نجات یافته: کدامیک از این دونفر خود را از چنگال خرس نجات پیدا می کنند!

آزمون شناسایی فرد نجات یافته: بسیاری از معماهای تصویری ساخته می شوند تا قدرت و مهارت های شناختی مخاطبان افزایش پیدا کند. لذا طبیعی است که برخی اوقات ممکن است به لحاظ منطقی چندان درست نباشند. در واقع سازندگان این گونه معماها و سوالات تصویری تلاش دارند قدرت تمرکز و دقت شما را به چالش کشیده و در نهایت سبب رشد و توسعه انها شوند.

صاحب سگ چه کسی می باشد: آزمون شناسایی صاحب سگ: کدوم یکی از این سه نفر، صاحب سگ بیرون کتابخونه است!؟

شما با انجام منظم این گونه بازی ها، بدون آنکه خود توجه داشته باشید مهارت های شناختی خود را افزایش می دهید. پس از مدتی متوجه خواهید شد که جزئی نگر شده و بسیاری از خطاها و اشتباهات را چه در زندگی واقعی و چه در فضای ازمون در زمان کم شناسایی می کنید. به این ترتیب این سبک از بازی های علیرغم درگیر کردن ذهن شما، به گونه ای شگفت انگیز شما را آرام، توانائیهای شناختی شما را بهبود و توسعه داده و بهترین گزینه برای پر کردن اوقات فراغت هستند. شما در معمای جدید مجله سرگرمی و هوش اهل فان با یک سوال چالش برانگیز در آزمون شناسایی فرد نجات یافته روبرو هستید.

چه کسی راست میگه: به نظرت رییس بانک راست میگه یا سارق بانک؟! فقط یک نابغه میتونه در یک نگاه بگه!

آدم فضایی رو پیدا کن: آزمون شناسایی بیگانه در فروشگاه؛میتونی فضایی ها را در میان انسان های فروشگاه شناسایی کنید!؟

آزمون شناسایی فرد نجات یافته

اکثر سوالات هوش، چالش برانگیز هستند. باید به دقت به زوایای تصویر معمایی دقت کنید تا بتوانید به سوال پاسخ دهید. از مهارتهای تصویری و گاهی تحلیل و منطق استفاده کنید تا به پاسخ صحیح دست پیدا کنید. همه این کارها را باید در یک زمان مشخص محدود (5 ثانیه) به انجام برسانید. پس طبیعی است که چالش برانگیز می شوند. با مجله سرگرمی و هوش اهل فان و آزمون شناسایی فرد نجات یافته همراه باشید.

آزمون شناسایی فرد نجات یافته بارها و بارها در فضای مجازی همرسانی شده است. با دقت به تصویر آزمون شناسایی فرد نجات یافته نگاه کنید. دو نفر برای تعطیلات به یک جنگل زیبا رفتند. اما یکباره خود را در مقابل خرسی ترسناک و وحشی مشاهده دیدند. هر دو پا به فرار گذاشتند. خرس نیز در تعقیب آنها. به نزدیک پرتگاه بلندی رسیدند.

یکی از این دو نفر در کناره پرتگاه یک کایت کهنه ایی را دید، به نظر می رسد سالها این کایت در آنجا بوده و در معرض افتاب و باران زیادی بوده است. اما او به سرعت به سمت کایت رفت تا از آن استفاده کند. فرد دوم هر لحظه به پرتگاه نزدیک تر می شد. به نظر شما در نهایت کدامیک نجات پیدا خواهند کرد!؟ چرا؟

نامزد دوماد چه کسی می باشد: آزمون شناسایی نامزد آقا داماد: کدومیک از این دو عروس عصبانی، خانم این آقا دوماد خوش تیپه!

تصویر آزمون شناسایی فرد نجات یافته

آزمون-شناسایی-فرد-نجات-یافته-111-1

.

.

.

.

.

دانش آموز موزمارو پیدا کن: آزمون شناسایی دانش آموز موزمار: به مدیر کمک کن دانش آموزی که الان دعوا کرده رو شناسایی کنه!

پاسخ آزمون شناسایی فرد نجات یافته

امیدوارم پاسخ این آزمون را پیدا کرده باشید. اگر به دنبال زمان بیشتری برای یافتن پاسخ هستید، اشکالی ندارد. 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا تصویر را دوباره بررسی کنید.

کاملا درست حدس زدید. پسر نجات پیدا خواهد کرد و دختر پس از استفاده از کایت کهنه سقوط می کند. همانطور که اشاره شد و در تصویر می بینید کایت بسیار کهنه و فرسوده شده است. به خصوص آنکه در صورت سوال نیز گفته شد که این کایت مدت زیادی در معرض افتاب و باران بوده است، لذا نمی تواند وزن دخترک را تحمل کند. اما اگر خوب نگاه کنید، پسرک یک کوله پشتی حاوی چتر نجات دارد که گیره آن کاملا مشخص است. لذا در صورتی که از پرتگاه بپرد، به آسانی با چتر نجات به پایین خواهد رسید.

آزمون-شناسایی-فرد-نجات-یافته-111-2

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

فرد زندانی کدومه: آزمون شناسایی زندانی تحت نظر؛نابغه ای اگر بتونی در 7 ثانیه زندانی تحت نظر را شناسایی کنی!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

اینا هم جالبه ببینید:

 آزمون شناسایی نوزاد دختر؛به نظر شما کدوم یکی از این نوزادان ،دختر می باشد؟

 آزمون شناخت خرابکار مراسم نامزدی:چه کسی مراسم نامزدی را با ریختن مارمالاد روی عروس بهم زد!؟

 آزمون شناسایی هنری واقعی؛ تنها در صورتی که یک تیزبین باشی میتونی هنری واقعی را پیدا می کنی!

 آزمون شناسایی اشتباه در تصویر؛ اگه خودتو نکته سنج میدونی، اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا