سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار: کدام دانش‌آموز از ماژیک قرمز استفاده کرده است!؟

آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار؛در تصویر آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار، شما با یک کلاس درس روبرو هستید که معلم دو دانش آموز را توبیخ می کند. یکی از دانش آموزان با ماژیک قرمز بر روی وایت برد نوشته است که من مدرسه را دوست ندارم. معلم مطمئن است که یکی از دو کودک تصویر این کار را کرده است! اما واقعا کدامیک این کار را کرده است؟ به نظر شما کدامیک از دانش اموزان این کار را کرده است؟

آدم فضایی رو پیدا کن: آزمون شناسایی بیگانه در فروشگاه؛میتونی فضایی ها را در میان انسان های فروشگاه شناسایی کنید!؟

شما برای حل کردن این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشید و فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا بتوانید معمای تصویری ما را حل کنید،پس تمام دقت و تمرکز خود را معطوف به تصویر آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار کنید تا بتوانید پاسخ این آزمون را در مدت زمان تعیین شده بدهید.

خلافکار رو پیدا کن: اگر بتونی در نگاه اول زن خلافکار رو پیدا کنی باید توی FBI استخدام بشی!

صاحب سگ چه کسی می باشد: آزمون شناسایی صاحب سگ: کدوم یکی از این سه نفر، صاحب سگ بیرون کتابخونه است!؟

تصویر آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار

آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار

حل معماهای تصویری می تواند یک تقویت کننده واقعی مغز و همچنین راهی عالی برای آموزش ذهن شما باشد و شما را وادار به توجه به کوچکترین جزئیات کند. این معماها در نگاه اول آسان به نظر می رسند، اما اگر با دقت بیشتری بررسی شوند ممکن است سخت باشند. این کاملاً به توانایی های شناختی شما همچون دقت، تمرکز و نیز جزئی نگری شما بستگی دارد.

این روزها پرداختن به بازی های فکری در فضای اینترنت به یک سرگرمی محبوب تبدیل شده اند. این سرگرمی اگر چه در ابتدا فقط می تواند جنبه سرگرم کننده داشته باشد، اما در بلند مدت می تواند برای رشد و تقویت تمرکز، حافظه و حتی جزئی نگری مفید واقع شود.

پاسخ آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار را بدست آوردی؟ اگر جوابتان بله می باشد باید به جزیی نگری و دقت شما آفرین گوییم و اگر جواب را نیافتید نگران نباشید ما در پائین صفحه پاسخ را ارائه کرده ایم.

نامزد دوماد چه کسی می باشد: آزمون شناسایی نامزد آقا داماد: کدومیک از این دو عروس عصبانی، خانم این آقا دوماد خوش تیپه!

کسایی که ادعا دارن ریاضیشون خوبه اینو حل کنن: آزمون شناسایی عدد 7؛فقط تیزبین ها قادرند تا در 3 ثانیه عدد 7 را در میان اعداد 2 پیدا کنند!

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

دزد بانک رو گیر بیار و پلیسو از سردرگمی در بیار: آزمون شناسایی دزد بانک؛ تنها یک ذهن خلاق می تواند دزد بانک را در این تصویر بیابد.

پاسخ آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار

شاید فکر کردید که کودک اول چون کمی بی ادب به نظر می رسد، این کار را کرده است کاملا در اشتباه هستید. هیچ نشانه ای وجود ندارد که او این کار را کرده باشد. کاملا مشخص است که کودک دوم این کار را کرده است و شما به خوبی ماژیک قرمز را در کنار کتاب های او مشاهده می کنید. هیچگاه نباید گول چهره مظلوم افراد را بخوریم. او حتی از اینکه به زودی شناسایی خواهد شد ترسیده و عرق کرده است.

پاسخ آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار

ایا توانستید در مدت زمان تعیین شده به آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار جواب دهید؟آیا شما هم میتوانید دلایل دیگری برای حل کردن این آزمون بیابید؟منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

امیدوارم از آآزمون شناسایی دانش آموز خرابکار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

اینارم ببین:

آزمون شناسایی ماریا؛به نظر شما کدام یک از این دو خواهر دوقلو، ماریا است؟

آزمون شناسایی افراد نابینا؛کدام یک از افراد در تصویر نابینا نیست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + دو =

دکمه بازگشت به بالا