سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر؛کدام کودک 3 مادر دارد!؟ مگر چنین چیزی ممکن است!؟

آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر؛ در تصویر آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر ما سه کودک را مشاهده میکنیم که در ساعت زنگ ناهار خود در سلف غذاخوری نشسته اند،هر کدام از آنها مقدار معینی میوه، آبمیوه و ساندویچ دارند.یکی از این کودکان دارای سه مادر می باشد!؟

آیا شما می توانید بگویید کدام کودک دارای سه مادر می باشد؟

شاید بپسندید: تست هوش کمک به گربه؛آیا میتونی گربه رو وارد مارپیچ دایره ای کنی و به داخل ببری؟

اگر آماده هستید می توانید با دقت به تصویر زیر نگاه کنید. هیچ جزئیاتی را نباید نادیده بگیرید. به تصویر دقت کنید که سه کودک را نشان می دهد. باید از استدلال خود در معمای تصویری استفاده کنید و مهمتر از همه فقط 7 ثانیه فرصت خواهید داشت.

اینم قشنگه: تست هوش عدد گمشده؛عدد گم شده را در این معمای ریاضی پیدا کنید و ثابت کنید یک نابغه اید!

تصویر آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر

آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر

یادتان نرود که ببینید: تست شخصیت شناسی تصویری مسیر؛مسیری که انتخاب می کنید فلسفه زندگی شما را آشکار می کند.

شاید با دیدن این عنوان فکر کرده باشید که ما دچار اشتباه شده ایم. عنوان آزمون امروز اشتباه نیست. اگر به تصویر آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر، خوب نگاه کنید متوجه خواهید شد که یکی از کودکان دارای 3 مادر است.

حل این معمای تصویری یا آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر چندان ساده نیست.شما برای موفقیت در این چالش نیاز دارید که تمام جزئیات موجود در تصویر آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر را با دقت تمام مورد بررسی قرار دهید.برای کشف راه حل و پاسخ به این معمای منطقی، ضروری است که موقعیت های خاصی را تجزیه و تحلیل کنید.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که این معمای تصویری را دیدند در اولین تلاش نتوانستند آزمون را حل کنند. توصیه می کنیم تا جایی که ممکن است سعی کنید تا بتوانید پاسخ را با هوش و ذکاوت خود بدست آورید. در غیر این صورت برای یافتن پاسخ می توانید به پائین صفحه مراجعه کنید.

یک نکته:
اگرچه از نظر بیولوژیکی یک کودک نمی‌تواند «3 مادر» داشته باشد، اما آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر سعی می‌کند تا از تصویری که در زیر برای شما به اشتراک گذاشته است، یک معمای چالش برانگیز بسازد. در واقع شما باید بگوئید کدامیک از این کودکان در خانه بیشترین کمک را از افراد مختلف دریافت می کنند. برای یافتن راه حل برای این چالش، لازم نیست از مهارت های تصویری خود به طور کامل استفاده کنید، بلکه باید از عقل سلیم خود استفاده کنید.

اینم جالبه: اگه باهوشی در معمای تصویری شناخت همسر، همسر واقعی مرد را شناسایی کن!؟

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید.

شاید خوشتان اومد: آزمون شناخت زندانی فراری؛فقط یک فرد جزیی نگر می تواند زندانی فراری را در 10 ثانیه شناسایی کند!

پاسخ آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر

آیا فکر می کنید یک کودک خردسال توانایی بریدن و خرد کردن کاهو ، گوجه فرنگی،کالباس و … و در نهایت تهیه ساندویچ را دارد؟ خب، منطق می گوید نه.

لذا می توان استنباط کرد که کودکی که «3 مادر» دارد، کسی است که 3 ساندویچ را در مقابل خود بر روی میز دارد. شاید یکی توسط مادرش، دیگری توسط خواهرش و سومی توسط پدرش تهیه شده باشد. نه لزوما توسط “3 مادر بیولوژیکی”، زیرا چنین چیزی غیرممکن است. ریختن آبمیوه در لیوان برای کودکان بالای 5 سال کاری شاق و سخت نیست.

بر همین اساس، پاسخ این است که کودکی که 3 ساندویچ دارد، همان کودکی است که “3 مادر” دارد. همانطور که اشاره آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر به «3 مادر بیولوژیک» اشاره نمی کند، بلکه به 3 فرد بالغ که مانند مادر به وی احساسات دارند اشاره می کند که در خانه به کودک کمک می کنند.

شاید بپسندید: اگر تیزبینی در تست بینایی تصویر متفاوت جالب،حیوان متفاوت را در 7 ثانیه شناسایی کن!

پاسخ آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر

ایا توانستید در یک نگاه و به راحتی به آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر جواب دهید؟آیا شما هم میتوانید دلایل دیگری برای حل کردن این آزمون بیابید؟منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

امیدوارم از آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اینارم ببین:

آزمون شناسایی پرستار قلابی؛آیا میتوانید بگویید پرستار قلابی این تصویر چه کسی است؟

در آزمون شناسایی مادر نوزاد را در 10 ثانیه پیدا کنید و ثابت کنید که یک نابغه هستید!

 آزمون شناسایی دزد نوزاد؛ به کمک مهارت های کارآگاهی خود بگوئید چه کسی نوزاد را ربوده است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =

دکمه بازگشت به بالا