سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی؛ به نظر شما کدامیک از افراد تصویر می تواند یک بچه دزد باشد!؟

آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی؛ در تصویر آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی ما با صحنه ای مواجه هستیم که افرادی را در قسمتی از یک پارک   میبینیم که مشغول انجام کارهای خود می باشند ولی همه چیز به این سادگی ها نیز نمی باشد،چون یکی از افراد موجود در تصویر تصمیم دارد، یکی از کودکان پارک را برباید.

به نظر شما کدامیک از افراد موجود در تصویر این تصمیم را دارند؟ برای یافتن پاسخ فقط به دنبال یک نشانه کوچک باشید.

قاتل جشن رو هر چه زودتر گیر بیار: سوال هوش جنایتکار هالووین: چه کسی جنایتکار است؟ 10 ثانیه فرصت دارید

شما برای حل کردن آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی و جواب دادن به آن دارای محدودیت زمانی7 ثانیه ای می باشید،پس قبل از شروع این چالش باید مطمئن شوید که در مکانی هستید که تمرکز شما مختل نمی شود، موسیقی خود را خاموش کنید و تمام جزئیات را رعایت کنید تا آدم ربای احتمالی را پیدا کنید. رباینده ای که در پارک است را در مدت زمان 7 ثانیه پیدا کنید.

نامزد دوماد چه کسی می باشد: آزمون شناسایی نامزد آقا داماد: کدومیک از این دو عروس عصبانی، خانم این آقا دوماد خوش تیپه!

صاحب سگ چه کسی می باشد: آزمون شناسایی صاحب سگ: کدوم یکی از این سه نفر، صاحب سگ بیرون کتابخونه است!؟

تصویر آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی

آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی

هزاران نفر از سطح دشواری این معمای جدید شگفت زده شدند. آیا جرات دارید آن را در زمان مشخص شده 7 ثانیه ای حل کرده و توانائیهای شناختی خود را محک بزنید. این معمای تصویری که با عنوان آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی در مجله اینترنتی اهل فان منتشر شده است، دارای سختی بالایی می باشد که خواننده را حسابی گیج میکند.

شما با کمک معمای تصویری امروز خواهید توانست، تیزبینی و نکته سنجی خود را به رخ همگان بکشید. شما در این ازمون باید بتواند در زمانی که مشخص شده است، فردی که قصد ربایش دارد را شناسایی کنید.

به باور بسیاری از کارشناسان حوزه سلامت فکر کردن و تمرکز بر روی یک چیز برای حل یک مشکل، می تواند سلول های مغز را به فعالیت وادار کند. این فعالیت حکم یک ورزش عالی برای این عنصر حیاتی بدن به شمار می رود. ورزش منظم جسمی و مغزی و نیز یک رژیم مناسب غذایی می تواند مانع از وقوع بیماری های مختلف قلبی و مغزی در میانسالی و کهنسالی شود.

دزد جواهر قیمتی کدومه: آزمون شناسایی دزد الماس:به نظر شما چه کسی از فروشگاه الماس سرقت کرده است!؟

دانش آموز موزمارو پیدا کن: آزمون شناسایی دانش آموز موزمار: به مدیر کمک کن دانش آموزی که الان دعوا کرده رو شناسایی کنه!

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

حکایت پندآموز رو از دست نده: حکایتی پندآموز از عصبانیت ابلیس!

پاسخ آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی

آیا توانستید پاسخ آزمون را بیابید؟اگر پاسخی پیدا نکردید با هم به مرور کارهای افراد در پارک نگاهی بیندازیم، مردی که غذا می خورد نمی تواند آدم ربا باشد. او فقط به پارک آمده است که از غذای روزانه خود لذت ببرد و سپس دوباره به سرکار خود بازگردد. او کار مشکوکی انجام نمی دهد. مرد دیگری که گوش پسرک را کشیده، احتمالا پسر خود را دارد تبیه می کند.کسی که سعی دارد یکی از بچه ها را بدزدد.

فرد مشکوک به آدم ربایی همان کسی است که کتاب می خواند،وی آنقدر دستپاچه است که کتاب را وارونه گرفته است. او توجهی به کتاب ندارد و تمام تمرکزش به پسری است که روی زمین نشسته و در حال بازی است. او مترصد زمانی است که بتواند کودک را بدزدد. بنابراین وانمود می کند که کتاب می خواند.

پاسخ آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی

ایا توانستید در مدت زمان تعیین شده به آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی جواب دهید؟آیا شما هم میتوانید دلایل دیگری برای حل کردن این آزمون بیابید؟منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

اهمیت پرداختن به این آزمون ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

اینارم ببین:

 آزمون شناسایی بیگانه در فروشگاه؛میتونی فضایی ها را در میان انسان های فروشگاه شناسایی کنید!؟

 آزمون شناسایی فرد نجات یافته: کدامیک از این دونفر خود را از چنگال خرس نجات پیدا می کنند!

 به نظرت رییس بانک راست میگه یا سارق بانک؟! فقط یک نابغه میتونه در یک نگاه بگه!

یک نگاه تیزبین می تواند در یک نگاه چهره مخفی را در تصویر اسب شناسایی کند!

آزمون شناسایی دانش آموز خرابکار: کدام دانش‌آموز از ماژیک قرمز استفاده کرده است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا