تست بیناییسرگرمی

آزمون قدرت تمرکز: کلمه DOG را در میان حروف مختلف پیدا کنید!

آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG : با حل یکی از پیچیده ترین چالش های تصویری، نشان دهید که نابغه هستید. این چالش تصویری توانسته است توجه عده زیادی را به خود جلب کند. شاید این سطح از توجه، معلول عوامل مختلفی است. مجله خبری اهل فان هر روزه با جدیدترین و جذاب ترین بازی های فکری همراه شماست.

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

چالش تصویری یا آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG می تواند به خوبی شما را سرگرم و اوقات فراغت شما را پر کند. همچنین این چالش می تواند به خوبی ذهن و مغز شما را به فعالیت وادار کند. شما برای حل این چالش نیاز دارید که از تمام توان بینایی، دقت و تمرکز خود استفاده کنید. با مجله خبری اهل فان آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG در زمان مشخص شده همراه باشید.

آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG

همانگونه که اشاره شد، چالش تصویری یا آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG توانسته است در شبکه های اجتماعی به خوبی مورد توجه قرار بگیرد. این چالش در زمانی کوتاهی پس از انتشار در فیس بوک بیش از هزار مرتبه همرسانی شد و عده زیادی تلاش کردند که این چالش معمایی را در زمان مشخص شده 7 ثانیه ای حل کنند.

در آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG شما با تعداد زیادی عدد سرو کار دارید. اما آنچه که مهم است یافتن یک کلمه سه حرفی در میان مجموعه ای از حروف انگلیسی است. این کلمه سه حرفی، کلمه DOG است. شما باید بدنبال این کلمه باشید. فرقی نمی کند به صورت عمودی یا افقی! انی کلمه باید در یک خط موازی قرار بگیرد!

آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG-1

 

البته برای انجام آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG، باید زمان مشخصی را پشت سر بگذارید. تنها 7 ثانیه وقت دارید که این چالش تصویری را حل کنید. قبل از شروع آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG، باید مطمئن شوید که 100٪ برای انجام این چالش آماده هستید، زیرا از هر 10 نفر فقط 2 نفر در زمان تعیین شده پاسخ را پیدا کردند.برای انجام آزمون برای مدتی کوتاه چشم خود را ببندید و سپس به تصویر زیر نگاه کنید. زمان 7 ثانیه ای شما از اکنون آغاز شد.

.
.
.
.
.
.

پاسخ آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG

آیا عدد مورد نظر را پیدا کردید؟ آیا شما به زمان بیشتری نیاز دارید؟ نگران نباشید! برای تلاش دوباره یک فرصت 5 ثانیه ای دیگر به شما دادمی شود. تلاش کنید کلمه DOG را پیدا کنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG: شما عکس را پیدا کردید؟ اگر پاسخ “بله” است، به شما تبریک می گویم که نشان داده اید در حل چالش های تصویری یک نابغه هستید. البته باید گفت که شما بسیار متمرکز و تیزبین هستید.

اگر هنوز کلمه DOG را پیدا نکردید، اشکالی ندارد. در اینجا تصویر حل شده را ارائه می دهیم.

شاید بپسندید: یک پروانه انتخاب کن تا بگم نسبت به رابطه دوستی وفاداری یا برعکس!؟

آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG-2

امیدوارم از آزمون تصویری پیدا کردن کلمه DOG استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا