سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناختن بچه خون آشام؛به نظرت کدوم یکیشون بچه انسان نیست؟

آزمون شناختن بچه خون آشام؛در آزمون هوش تصویری امروز شما باید از بین بچه هایی که مشغول بازی کردن با هم دیگر می باشند . کودک وسطی دست هاش زخمی شده که یکی از کودکان به وی حمله نموده و از خونش خورده است ،شما باید کودکی را بیابید که انسان نیست،بلکه یک بچه خون آشام می باشد.

آیا می توانید تشخیص دهید که کدام یک از کودکان خون آشام است؟

 

اگر به فیلم و سریال های خون آشامی علاقه دارید و معماهای در میان آن ها را دنبال می کنید این آزمون شناختن بچه خون آشام را از دست ندهید!

 

چشمات اگه تیزه اینم ببین:آزمون شناختن مرد خیانتکار؛اگه چشمای تیزبینی داری بگو چرا این مرد خیانتکاره؟

این تست رو هم انجام بده:آزمون شناختن فرد مشکوک؛کدوم یکی از افراد در تصویر مشکوک به نظر می رسند؟

تصویر آزمون شناختن بچه خون آشام

آزمون شناختن بچه خون آشام

شما میتوانید جواب این آزمون را در پایین صفحه ببینید ولی قبل از نگاه کردن به تصویر کمی سلول های خاکستری مغز خود را به چالش بکشید و جواب آزمون شناختن بچه خون آشام را بدهید بعد ببینید آیا جواب درست را داده اید یا خیر.

این تست خفنم ببین:آزمون شناسایی همسر واقعی؛کدوم یکی از این دو زن همسر مرد می باشد؟

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

اینم ببین:آزمون شناخت زن جادوگر؛کدوم یکی از زنها جادوگره؟

جواب آزمون شناختن بچه خون آشام

جواب آزمون شناختن بچه خون آشام

همان طور که در تصویر میبینید کودک شماره A با این که دندان های نیشی شبیه خون آشام ها دارد و قرمزی اطراف دهانش هم به خاطر خوردن بستنی توت فرنگی است است ولی وی گزینه مورد نظر نمی باشد بلکه دختر بچه شماره B خون آشام می باشد چون رنگ چشمهایش قرمز می باشد،که یکی از نشانه های تشخیص خون آشامها رنگ قرمز چشمهایشان می باشد.

آیا توانستید به سوال آزمون شناختن بچه خون آشام به راحتی جواب بدهید؟

تست های IQ چه کاربردی دارند؟

به گفته متخصصان، تست های هوش روشی است که بخشی از تشخیص روانشناختی است و در واقع میزان هوش فرد را مشخص می کند. بسیاری از مردم این سوال را مطرح کرده اند که آیا تست IQ معیار دقیقی برای سنجش هوش است یا خیر. به ندرت بحث هایی پیرامون آن وجود داشته است.

به همین خاطر عده زیادی معتقدند این تست ها برای تشخیص میزان توانایی های نیم کره چپ مغزی مناسب هستند و مهارت های منطقی و حل مسئله و استدلال را می سنجند، اما برای تشخیص هوش های چندگانه نظیر هوش موسیقیایی، هنری و ادبی و تمام آن چه خلاقانه است کاربرد ندارند.

معماها و سوالات هوش

معماها به دلیل جذابیت های منحصر به فرد خود طرفداران بسیاری در میان کاربران در شبکه های اجتماعی دارند. معماها معمولا به دو دسته تقسیم می شود: دسته اول همان هایی است که به آن ها چیستان هم می گوییم و معمولا با گفتن یکسری جمله ها باید آن چیزی که دارد توصیف می شود را حدس بزنید.

دسته دوم شامل دسته ای از تصاویر هستند که تصاویر ریزی با جزئیات خاص در آن تعبیه شده و مهارت خاصی برای پیدا کردن می طلبد. این مهارت ها هوش شما را در زمینه معماها به چالش می کشد.

آدم هایی که معما حل می کنند از قدیم برای ما جذاب بوده اند؛ آن ها همان هایی بودند که در عصر کاغذی، جدول و سودوکو حل می کردند.

ولی امروز در دنیای دیجیتال این آدم های باهوش به فضای مجازی کوچ کرده اند. شاید شما هم جزو همان زرنگ ها هستید. پس این دسته از تست‌های سرگرمی ما را به هیچ وجه از دست ندهید.

اینارم ببین:

یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

سوال هوش سلفی: کدام فرد خون آشام است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − یک =

دکمه بازگشت به بالا