سرگرمیتست بینایی

آزمون تمرکز با مداد؛قدرت چشمتان را با پیدا کردن مداد در تصویر به رخ دیگران بکشید!

آزمون تمرکز با مداد: همین امروز بدون تردید این کار را انجام دهید. انسان قادر است اشیاء ریز و همچنین جزئیات را با مهارت زیادی تشخیص دهد، حتی اگر توسط اشیا بسیار زیادی احاطه شده باشد. چالش های تصویری به توسعه توانائیهای شناختی هر کسی کمک می کنند، به همین دلیل است که در شبکه های اجتماعی بسیار مشهور شده اند. هدف از آزمون تمرکز با مداد چیزی نیست جز یافتن مداد پنهان شده در بین کتاب ها نیست. شما برای انجام این کار تنها 5 ثانیه فرصت دارید!

اینم قشنگه: تست هوش عدد گمشده؛عدد گم شده را در این معمای ریاضی پیدا کنید و ثابت کنید یک نابغه اید!

آزمون تمرکز با مداد

این چالش تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط مجله سرگرمی اهل فان، بسیار جالب و قابل توجه است. همانطور که اشاره شد، هدف یافتن یک مداد کوچک در میان انبوهی از کتاب هاست. افراد تیزبین می توانند در یک نگاه این مداد را شناسایی کنند. اگر آماده هستید با همدیگر تصویر را مشاهده وسپس مداد را پیدا خواهیم کرد!

برای یافتن مداد باید بسیار جزئی بین باشید و با دقت تصویر را مورد بررسی قرار دهید.

شاید بپسندید: تست بینایی کرم رنگی: کدام کرم استایل رنگی متفاوت و منحصر به فردی دارد و شبیه خود ندارد؟

آزمون تمرکز با مداد

این هم جالبه: تست هوش شماره جا پارک: باهوشا بیاین بگین زیر ماشین چه شماره ای باید باشه؟!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

این هم جالبه: آزمون شناسایی معلم؛به نظرتان کدوم معلم بد است؟

پاسخ آزمون

آیا به زمان بیشتری نیاز دارید؟ چی شد؟ همانطور که در تصویری که در زیر به شما نشان خواهیم داد می بینید، چالش به آن سادگی که مطمئناً فکر می کردید نیست. اما ما به توانایی های شما ایمان داریم. چند ثانیه دیگر به شما فرصت می دهیم و اگر نتوانستید آن را پیدا کنید، در تصویر پایین تر نشان می دهیم که کجا بوده است.

شاید خوشتان اومد: آزمون شناخت زندانی فراری؛فقط یک فرد جزیی نگر می تواند زندانی فراری را در 10 ثانیه شناسایی کند!

.

.

.

.

.

.

اینم قشنگه: تست هوش جمع ماشین؛آیا می توانید این معمای ریاضی را در کمتر از 12 ثانیه حل کنید؟

آزمون تمرکز با مداد-پاسخ

این تست هم جالبه: آزمون شناسایی قاتل؛ به نظرتان قاتل در تصویر چه کسی می باشد!؟

آیا چالش تصویری این هفته را دوست داشتید؟ برای شما خیلی راحت بود؟ خوب، اگر توانستید با چالش روبرو شوید، به شما تبریک می‌گوییم. و اگر نه، پس ما شما را تشویق می کنیم که به تمرین مغز خود در وب سایت مجله اهل فان بیشتر بپردازید.

اهمیت پرداختن به این آزمون ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

اهمیت پازل ها برای سلامت مغز

آیا تا به حال شنیده اید که می گویند انجام یک پازل به مدت 30 دقیقه در روز می تواند مغز شما را بهبود بخشد؟ ما قطعاً در مجله سرگرمی اهل فان این مسئله را برای شما فراهم کرده ایم. پازل های زیادی برای رشد مهارت های شناختی و کنترل حرکتی در نظر گرفته شده است. برخی از پزشکان برای کسانی که با اختلالات از دست دادن حافظه یا سایر اختلالات دژنراتیو شناختی دست و پنجه نرم می کنند، یک پازل توصیه می کنند.

مزایای یک پازل خوب چیست؟ و چرا پازل ها برای مغز خوب هستند؟

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید، به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اینا رو هم ببینید:

تست قدرت بینایی سگ جذاب،می تونی تو 10ثانیه سگ پنهان شده در تصویر رو پیدا کنی؟

آزمون تمرکز با تصاویر عجیب،چه عددی در این تصاویر مخفی شده است؟

 تست روانشناسی نوشیدنی:کدوم نوشیدنی؟ بگو تا بگم تو وجودت چی می گذره؟

 تست بینایی شناخت عدد: چند عدد را می توانید روی تخته ببینید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا