عجایب

7 انسان عجیب دنیا که یکی از آن ها ایرانی است!

7 انسان عجیب دنیا: شاید در طول روز، ماه یا سال به افرادی عجیب برخورد کنید که برای شما جالب باشند، با ما همراه باشید تا شما را با 7 مورد از عجیب ترین انسان های جهان آشنا کنیم. با بخش عجایب از مجله اهل فان همراه باشید.

7 انسان عجیب دنیا-تای انگوگ

1. تای انگوک | Thai Ngoc

از عجیب ترین انسان های دنیا می توان به یک مرد تایوانی اشاره کرد که 77 سال سن دارد و تقریبا حدود 43 سال است که هرگز نخوابیده. این بی خوابی او در اثر یک تب طولانی که در سال ۱۹۷۳ به آن مبتلا شد به وجود آمد . اما بی خوابی نتوانسته سلامت او را تحت تاثیر قرار دهد.

7 انسان عجیب دنیا-مهران کریمی ناصری

2. مهران کریمی ناصری | Mehran Karimi Nasseri

این فرد یک ایرانی است که سال های زیادی است در فرودگاه دو گل پاریس مشغول به زندگی است. او در واقع یک پناهنده می باشد که بسیاری از کشورها درخواست پناهندگی او را نپذیرفته اند. ماجرای زندگی او باعث شد که در سال ۲۰۰۴ فیلمی با نام ترمینال ساخته شود و بازیگری تام هنکس به جای او ایفای نقش کند و یک مسافر را در گوشه فرودگاه به تصویر بکشد.

7 انسان عجیب دنیا-میتسو ماتایوشی

3. میتسو ماتایوشی | Mitsuo Matayoshi

او یک سیاستمدار ژاپنی است که تفکرات عجیبی دارد و خود را خدا و مسیح می داند و سعی دارد قوانین سازمان ملل را متحول سازد. میستو معتقد است که دین و سیاست یکی هستند و جدا از یکدیگر نیستند. او دفعات زیادی در انتخابات شرکت کرد اما نتوانست به هدف خود برسد.

7 انسان عجیب دنیا-دیوید ایکه

4. دیوید ایکه | David Icke

7 انسان عجیب دنیا، این شخصیت که از بازیکنان معروف فوتبال در سالیان گذشته در بریتانیا می باشد از عجیب ترین انسان دنیا به حساب می آید، چراکه اعتقادات عجیبی دارد و بر این باور است که دنیا در دست افرادی است که از نسل خزندگان باز مانده اند. او معتقد است افراد نسل خزندگان تمایلاتی شیطانی و کودک آزاری دارند و او سعی دارد که جهان را از دست چنین افرادی خارج نماید.

او در بیشتر کتاب های خود در رابطه با این موضوع صحبت کرده است و در یکی از کتاب های خود می گوید که الیزابت دوم و جرج بوش از همین افراد می باشند. دیوید ایکه توانست با سخنرانی بی نظیر خود برای دانَش آموزان نظر دانشگاه تورنتو را جذب نماید و مورد تشویق آن ها قرار بگیرد.

7 انسان عجیب دنیا-سانجی باگات

5. سانجی باگات

باگات که در شهر ناگپور، هند زندگی می کرد، ادعا کرد که همیشه نسبت به شکم بزرگ خود احساس خودآگاهی داشته است. در یک شب گرم تابستان در سال 1999، باگات سی و شش ساله به سرعت به بیمارستان منتقل شد، زیرا معده او آنقدر متورم شده بود که به سختی می توانست نفس بکشد. پزشکان شگفت زده دریافتند که در داخل شکم سانجی بدن نیمه شکل پسری شیرخوار، برادر دوقلوی باگات وجود دارد که هرگز به دنیا نیامده است.

7 انسان عجیب دنیا-مادر بزرگ شیطانی

6. مادر بزرگ شیطانی-7 انسان عجیب دنیا

در سال 2010، یک زن 101 ساله چینی به نام ژانگ روفانگ هنگامی که به دلیل رشد شاخ شیطان در بالای سرش تیتر خبرها شد، دوستان، خانواده و سایر نقاط جهان را شوکه کرد.

7 انسان عجیب دنیا-فرانسیسکو دومینگو

7. فرانسیسکو دومینگو

فرانسیسکو دومینگو جواکیم یک مرد معمولی اهل آنگولا با توانایی “فوق العاده” است. او صاحب افتخار رکورد بزرگترین دهان جهان است. اندازه دهان او هفده سانتی متر (6.69 اینچ) است و می تواند هر چیزی از قوطی نوشابه گرفته تا کیف پولش را در آن جا دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 3 =

دکمه بازگشت به بالا