سرگرمیتست هوش

سوال هوش: اگر 1+1=5، 2+2=20 و 3+3=45 باشد 4+4=؟ چند می شود؟

سوال هوش با تکمیل عبارت آخر: با توجه به ناکام بودن 85 درصدی در رمزگشایی این دنباله عددی، آیا تمایل دارید که شما نیز شانس خود را امتحان کنید؟ آیا برای تشخیص عدد عبارت آخر در این دنباله ریاضی توانایی کافی را دارید؟ ما شرط می‌بندیم که نمی‌توانید در برابر این چالش مجله اینترنتی اهل فان مقاومت کنید! چالش شما این است که عدد را در یک دنباله معادله ای منطقی که در تصویر ارائه شده است، پیدا کنید. با سوال هوش با تکمیل عبارت آخر و مجله اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که تصویر سوال هوش با تکمیل عبارت آخر فقط یک پازل تصویری نیست، این آزمون یا تست یک بازی فکری است که شما برای رمزگشایی آن لازم است از تمام توانائیهای شناختی علی الخصوص منطق و تمرکز خود استفاده کنید. بر همین اساس این چالش یا آزمون که با عنوان سوال هوش با تکمیل عبارت آخر در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان منتشر شده است می تواند به تقویت مهارت های تفکر انتقادی، بهبود حافظه و سرعت بخشیدن به مهارت های پردازشی شما کمک می کنند. پس حواس خودتان را جمع کنید.

این هم جالبه: چیستان: متعلق به شماست، اما افراد دیگر بیشتر از آن استفاده می كنند!؟

سوال هوش با تکمیل عبارت آخر

با توجه به آنچه که اشاره شد این چالش که یکی از چالش های محبوب در شبکه های اجتماعی است هم مهارت های تحلیلی و هم مهارت های ریاضی شما را آزمایش می کند، هدف چالش یافتن عدد گمشده در یک دنباله منطقی یا سوال هوش با تکمیل عبارت آخر است. این کار مستلزم آن است که شما یک الگو یا قاعده ای را شناسایی کنید که بر توالی داده شده حاکم است.

به عنوان مثال، یک تصاعد حسابی، پیشروی هندسی، یا حتی قوانین پیچیده تر که شامل عملیات ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب یا تقسیم است. سطح دشواری این چالش می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد، چرا که می توان زمان پاسخگویی آن را افزایش یا کاهش داد. این چالش سخت تر می شود زیرا ما محدودیت زمانی را اعمال می کنیم: 15 ثانیه!

به این ترتیب، این پازل نه تنها توانایی های عددی شما را آزمایش می کند، بلکه صبر و پشتکار شما را نیز آزمایش می کند. اگر 1+1=5، 2+2=20 و 3+3=45 باشد 4+4=؟ چند می شود؟

سوال هوش با تکمیل عبارت آخر-1

.

.

.

این هم جالبه: تست هوش هرم مداد رنگی از بالا چه شکلیه؟ فقط 2 درصد افراد تونستن درست بگن!

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال هوش با تکمیل عبارت آخر

اگر نمی توانید فوراً الگو را تشخیص دهید، سعی کنید تفاوت بین عناصر یا نسبت های متوالی را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که الگوها می توانند پیچیده باشند و ممکن است فوراً آشکار نشوند. رمزگشایی آنها ممکن است به زمان و تفکر انتقادی نیاز داشته باشد. بازی های فکری، به ویژه آنهایی که بر روی شناسایی عدد گمشده در یک دنباله منطقی متمرکز هستند، ترکیبی جذاب از سرگرمی و تحریک فکری را ارائه می دهند.

این چالش ها مستلزم شناخت الگوها، روابط ریاضی، یا قوانین خاصی هستند که بر این توالی حاکم هستند. کلید حل آنها در مشاهده دقیق و استدلال منطقی نهفته است.

.

.

.

.

این هم جالبه: چیستان: نام استانی است که اگر حرف اولش را برداریم اسم یک رودخانه بدست می آید!

جواب سوال هوش با تکمیل عبارت آخر: پاسخ صحیح عدد 80 است. در واقع رمزگشایی این تست هوش با کمک فرمول 5×(a×b) امکان پذیر است.

 

1+1=5—– 1×1×5=5

پس

2+2=20—–2×2×5=20

خط دوم:

3+3 =45—–3×3×5=45

 پس

4+4 =80.——-4×4×5=80

سوال هوش با تکمیل عبارت آخر-2

آیا چیستان عجیب و سخت را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت اهل فان سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

این مطالب هم جالبه:

آزمون قدرت تمرکز: کلمه DOG را در میان حروف مختلف پیدا کنید!

سوال هوش: فقط یکی از خانما راست میگه، اگه گفتی کدوم؟

تست شخصیت: یکی از درختان را انتخاب کنید تا شخصیت خود را متوجه شوید!

باهوشا بگن: کوله پشتی که داخلش چاقو هست، مال کدومیکی از دانش آموزاست!؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا