سرگرمیمعمای تصویری

تست هوش: با دلیل بگوئید که کدامیک از این خانم ها حامله نیست!؟

سوال تصویری شناخت دزد ملون: سوالات و معماهای تصویری در شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار هستند.شما می توانید انواع و اقسام این بازی ها را در قالب سوالات هوش، معماهای تصویری، پازل ها، جدول ها، چالش های تصویری و … بارها و بارها در شبکه های اجتماعی ببینید. طرفداران و علاقمندان این بازی ها، روز به روز در حال افزایش هستند. این مسئله از دو جهت قابل بررسی است: این بازی ها سرگرم کننده هستند. همچنین می توانند در افزایش عملکرد مغز و در نهایت رشد مهارت های شناختی موثر هستند.

به باور بسیاری از محققین، ذهن و مغز نیز همچون جسم نیازمند فعالیت روزانه و مستمر برای حفظ سلامت خود می باشد. ورزش روزانه 30 دقیقه ای می تواند جسم ما را تا پایان عمر صحیح و سالم نگه دارد و مانع از بسیاری از مشکلات سلامت گردد. نوع زندگی امروز در کنار کاهش تحرکات جسمی، کاهش تحرکات فکری و مغزی را نیز به همراه داشته است. بسیاری از بیماری های مربوط به مغز بواسطه کاهش فعالیت های این عنصر مهم است. بازی های فکری شبیه مطلب سوال تصویری شناخت دزد ملون می توانند مغز را وادار به فعالیت کنند و حکم ورزش برای مغز دارند. البته زمان پاسخگویی به این معماها محدود هستند.

این مطلب هم جالبه: نابغه ها جواب بدن: مجموع ارزش عددی ساندویج، پسرک و کتونی چند می شود!؟

سوال تصویری شناخت دزد ملون

معماها و چالش های تصویری معمولا تلاش دارند در کنار قدرت منطق و تحلیل شما، توانائیهای شناختی شما را مورد آزمایش قرار دهند. در این قبیل معماهای تصویری معمولا از شما خواسته می شود تا چیزی که پنها شده است، یا مفقود شده است و … را پیدا کنید. برخی دیگر از معماها، تست های منطقی هستند که از شما می خواهند یک مشکل کارآگاهی را حل و تکمیل کنید. سوالی که در مطلب سوال تصویری شناخت دزد ملون هستید، از همین سنخ است.

در تصویر سوال تصویری شناخت دزد ملون، شما با سه زن روبرو هستید که باردار به نظر می رسند.سوالی که پرسیده می شود این است که چه کسی حامله نیست و در واقع یک ملون را دزدیده است.

با دقت به تصویر نگاه کنید و تلاش کنید در 5 ثانیه پاسخ را پیدا کنید.

سوال تصویری شناخت دزد ملون-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری شناخت دزد ملون

آیا برای یافتن پاسخ سوال تصویری شناخت دزد ملون به نتیجه ای رسیدید!؟ آیا توانستید سوال تصویری شناخت دزد ملون را رمز گشایی نمائید؟ به زمان بیشتری احتیاج دارید؟ مشکلی نیست، می توانید 10 ثانیه دیگر به تصویر نگاه کنید و سپس پاسخ خود را ارائه دهید. اگر به پاسخ دست پیدا نکردید، می توانید به پائین صفحه مراجعه کرده و پاسخ را ببینید!

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری شناخت دزد ملون: زن سمت راست حامله نیست. اگر دقت کنید دکمه پیراهن این زن باز مانده است. اگر زن حامله بود لباسی می پوشید که اینقدر شکم او را محکم نگرفته و به نوزاد آسیب نرساند. او زیر شکم خود یک ملون پنهان کرده است.

سوال تصویری شناخت دزد ملون-2

امیدوارم از چیستان بامزه 3 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 12 =

دکمه بازگشت به بالا