سرگرمیتست هوش

تست هوش نوستالژی: چوپان، گرگ و گوسفندان را بدون خطر از رودخانه عبور دهید!

تست هوش نوستالژی: امروز با یکی از کلاسیک ترین معماها یا سوالات هوش با شما هستیم . در این سوال هوش شما با چوپان، دو گوسفندش، گرگ و رودخانه و قابق روبرو هستید. این سوال یا معمای تصویری تمام توجه شما را می طلبد، چرا که باید به چوپان کمک کنید تا بدون اینکه گرگ گوسفندان را بخورد، همه آنها را از رودخانه عبور دهد. با سوال هوش چوپان و گرگ با بخش تست هوش اهل فان همراه باشید.

کدوم فرد هنری واقعی می باشد: آزمون شناسایی هنری واقعی؛ تنها در صورتی که یک تیزبین باشی میتونی هنری واقعی را پیدا می کنی!

تست هوش نوستالژی

تست هوش نوستالژی از قدیمی ترین و کلاسیک ترین سوالات هوش است. بسیاری از ما در کودکی حتما با این سوال روبرو شده بودیم. امروز برای آنکه هم یادی از گذشته کنیم و هم اینکه تمرکز و هوش شما را به چالش بکشیم، آن را در مجله سرگرمی اهل فان منتشر کرده ایم. در این سوال هوش همانطور که اشاره شد چوپان به همراه دو گوسفند و گرگ حضور دهد. چوپان باید بتواند همه حیوانات را از رودخانه عبور دهد. اما نکته در اینجاست که قایق کوچک است و گنجایش دو نفر یا دو حیوان و یا چوپان و یک حیوان را دارد. حیوانات به تنهایی نمی توانند سوار قایق شوند و ….

پدر واقعی دختر رو پیدا کن: آزمون شناسایی پدر واقعی دختر؛ میتونی پدر دختر را شناسایی کنی و دختر رو از سردرگمی در بیاری؟

اشتباه موجود در تصویر چیه: آزمون شناسایی اشتباه در تصویر؛ اگه خودتو نکته سنج میدونی، اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا کن!

حال شما باید به دنبال راه حلی برای این مسئله باشید. همه حیوانات را از رودخانه عبور دهید بدون اینکه کسی صدمه ببیند. شما نمی توانید گوسفند را با گرگ تنها بگذارید، زیرا گرگ حتما گوسفند را می خورد. خوب شروع کنید به حل چالش.

معماها و سوالات هوش،چالش‌ها یا معماهای تصویری در شبکه‌های اجتماعی محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند، زیرا نوعی سرگرمی است که کاربران اینترنت با آن ذهن خود را وادار به فعالیت مثبت می کنند.

میتونی پدر واقعی نوزاد را پیدا کنی: آزمون تصویری شناخت پدر نوزاد؛ایا میتوانید حدس بزنید پدر نوزاد کدام یک از این سه مرد می باشد؟

تصویر تست هوش نوستالژی

تست هوش نوستالژی

.

.

.

.

.

.

.

مادر واقعی دختر بچه رو پیدا کن: آزمون شناسایی مادر واقعی؛ با توجه به تصویر،کدام کودک به همراه مادر واقعی خود است!؟

پاسخ تست هوش نوستالژی چوپان و گرگ

آن چنان که اشاره شد، در این سوال هوش یا معمای تصویری از شما خواسته نمی شود که اشتباه یا تفاوت تصویر را بیابید، بلکه باید یک راه حل برای یک مشکل (عبور کردن همه از عرض رودخانه بدون آسیب دیدن) را پیدا کنید، زیرا چوپان، گوسفند و گرگ باید از رودخانه عبور کنند و تنها یک قایق دو سرنشین وجود دارد.

با توجه به این موضوع، از شما می خواهیم که برای حل مشکلی که دوست چوپان ما با آن مواجه است، توجه کافی داشته باشید و زمان اختصاص دهید، زیرا او نمی خواهد خطری گوسفندانش را از ناحیه گرگ را تهدید کند.

آیا موفق شدید؟ اگر چنین است ما به شما تبریک می گوییم اما اگر نه راه حل عبور چوپان از رودخانه را بدون اینکه گرگ بتواند به گوسفندان حمله کند را در میان می گذاریم.

پاسخ معمای تصویری این است که چوپان باید در مجموع هفت سفر از ساحل A به ساحل B که مقصد است انجام دهد، بنابراین سفرها به صورت زیر خواهد بود:

  • اولین سفر : چوپان و گرگ از A به B سفر می کنند.
  • دومین سفر : چوپان به تنهایی از B به A سفر می کند.
  • سومین سفر : چوپان با یک گوسفند از A به B سفر می کند.
  • چهارمین سفر: چوپان با گرگ از B به A برمی گردد.
  • پنجمین سفر: چوپان با گوسفند دوم از A به B سفر می کند.
  • ششمین سفر: چوپان به تنهایی از B به A سفر می کند.
  • هفتمین سفر: چوپان با گرگ از A به B سفر می کند.

.

.

.

امیدواریم از پاسخ تست هوش نوستالژی گوسفندها و چوپان و گرگ رضایت داشته باشید و توانسته باشید خودتان را به چالش بکشید و ذهن تان را به تحرک وا داشته باشید.

اگر توانسته اید پاسخ را بیابید که به شما تبریک میگوییم ولی اگر هم نتوانستید پاسخ صحیح را بدهید؛ ایرادی ندارد و می توانید معمای بیشتر را در سایت اهل فان مشاهده کنید و قدرت تحلیل خود را تقویت کنید.زیرا حل این گونه معماها به تمرین نیاز دارد تا دقت و سرعت عمل هوش تان بالا برود.

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

اینارو هم ببینید :

 آزمون شناسایی نوزاد گنگستر: اگر تیزی بگو کدوم یکی نوزاد گنگستر شهر است؟!

تست هوش کتری: اگه باهوشی، سریع بگو کدوم کتری چای بیشتری توش هست!؟

قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا