سرگرمیتست بینایی

تست بینایی شناخت حیوانات؛آیا می‌توانید تمام حیوانات را در تصویر تاریک شناسایی کنید!؟

تست بینایی شناخت حیوانات: یکی از مشکلات بشر امروز افسردگی است. زندگی مدرن فاقد سرگرمی مناسب در این قسمت تأثیر گذار بوده است. لذا طبیعی است که بازی های فکری و دیگر مطالب سرگرم کننده برای رفع کسالت، در فضای اینترنت طرفداران زیادی دارد. در تست بینایی شناخت حیوانات شما بایک چالش جدی روبرو هستید. شما باید در عرض 10 ثانیه تمام حیوانات موجود در تصویر را شناسایی کنید. با مجله سرگرمی اهل فان همراه باشید.

یادتان نرود که ببینید: تست شخصیت شناسی تصویری مسیر؛مسیری که انتخاب می کنید فلسفه زندگی شما را آشکار می کند.

تست بینایی شناخت حیوانات

آیا برای امتحان کردن چابکی تصویری و ذهنی خود آماده هستید؟ در این تست و یا آزمون شما برای موفقیت نیاز دارید تا از تمام توانائیهای شناختی خود استفاده کنید. چرا که یافتن تمام حیوانات موجود در این تصویر نیازمند دقت و تمرکز فراوان است. لذا شما باید استفاده از تمرکز، قدرت دید و دقت خود را به حداکثر برسانید. 98 درصد افراد در زمان مشخص 10 ثانیه ای نتوانستند تست بینایی شناخت حیوانات را حل نمایند!

توصیه می کنیم برای انجام این تست ابتدا خود را آرام کنید. سپس هر گونه مزاحمت را رفع کنید و در محیط آرام قرار بگیرید. تایمر خود را آماده کنید و ببینید تا چه اندازه تیزبین هستید و از دقت بالایی برخوردار هستید. اگر آماده هستید به تصویر زیر نگاهی بیندازید!

شاید بپسندید: تست هوش کمک به گربه؛آیا میتونی گربه رو وارد مارپیچ دایره ای کنی و به داخل ببری؟

تست بینایی شناخت حیوانات-1

شایدخوشتان بیاید: معمای مبارزه با حیوانات عجیب؛مبارزه با کدوم حیوان بی خطره و از اون جون سالم به در میبری؟

.

.

.

.

.

.

.

.

در تصویر تعداد زیادی تصویر نامشخص حیوانات را مشاهده می کنید، وظیفه شما این است که هر یک از آنها را تنها در چند ثانیه شناسایی کنید. زمان شما فرا رسیده است! حیوانات را در یک محدودیت زمانی 10 ثانیه شناسایی کنید، تنها در این صورت نشان خواهید داد که یک نابغه هستید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی شناخت حیوانات

آیا تمام حیوانات را شناسایی کردید؟ آیا به زمان بیشتری نیاز دارید؟ نگران نباشید، در اینجا ما به شما فرصتی دوباره می دهیم تا بتوانید استعداد خود را نشان دهید، اما فقط 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

خوب دیگر شاید تست خسته کننده شود. ما پاسخ را ارائه می دهیم.حیواناتی که در تصویر پنهان شده اند عبارتند از 5 حیوان : گاو ، سنجاب، روباه، خرگوش و یک پرنده.

آیا تست بینایی شناخت حیوانات را پیچیده یافتید؟ فقط لازم بود همه جزئیات را با دقت نگاه کنید.

تست بینایی شناخت حیوانات-1

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

ورزش مغز و بازی های فکری

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید، به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اینا رو هم ببینید:

تست قدرت بینایی گورخر: آیا می توانید در عرض 10 ثانیه گورخر را در میان ببرها پیدا کنید؟

آزمون پیدا کردن عدد 6: آیا می توانید عدد “6” را فقط در 5 ثانیه پیدا کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا