سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناسایی مادر کودک؛ فقط یک نابغه در یک نگاه مادر کودک را میتواند شناسایی کند!

آزمون شناسایی مادر کودک؛ تصویر آزمون شناسایی مادر کودک، یک تصویر جالب را با شما به اشتراک گذاشته است. شما در این تصویر دو فرد بزرگسال و یک کودک را مشاهده می کنید. کودک از دور مادر خود را صدا می زند. دو فرد بزرگسال، هر دو لباس مردانه بر تن دارند و نوع آرایش موی آنان نیز شبیه مردان است. اما یک نشانه کوچک وجود دارد که نشان می دهد که یکی از افراد تصویر مادر کودک است. به نظر شما مادر کودک کدامیک از افراد بزرگسال تصویر است؟

آیا میتوانید با توجه به عکس و نشانه های موجود در عکس مادر واقعی کودک را شناسایی کنید؟

شاید جالب باشه: تست هوش تقسیم 12 سیب: این آزمون ریاضی قدیمی و جالب رو بلدی؟!

شما باید تلاش کنید آزمون شناسایی مادر کودک را در کمتر از 10 ثانیه تحلیل کرده و به پاسخ درست برسید. برای موفق شدن از نهایت دقت و قدرت دید خود استفاده کنید. اگر آماده هستید به تصویر پایین با دقت نگاه کنید.

اینم ببین: آزمون شناسایی پرستار بچه تقلبی؛ کدامیک از پرستارها یک زن نمی باشد!؟

تصویر آزمون شناسایی مادر کودک

آزمون شناسایی مادر کودک

جالب است: تست هوش ریاضی دنباله: جای علامت سوال ها باید چه عددی قرار بگیره؟!

مجله اینترنتی اهل فان با یک سوال هوش تصویری جدید با شماست. بازی های فکری و سوالات هوش تصویری بسیار جالب هستند. این سوالات می توانند لحظات شاد و مفرحی برای شما به ارمغان بیاورند و با آنان اوقات فراغت خود را پر کنید. این سوالات در کنار جنبه سرگرم کننده می تواند تمرین خوبی برای مغز شما باشد.

ورزش وتمرین مرتب مغز،می تواند فعالیت این عنصر مهم بدن که نقش اصلی و کلیدی در بدن را ایفا می کند، بهبود ببخشد. افزایش فعالیت مغز با افزایش مهارتهای شناختی همراه است. با انجام منظم بازی های فکری دقت وتمرکز شما افزایش پیدا می کند و در بلند مدت متوجه خواهید شد که جزئی نگر شده و بهتر می توانید جزئیات پدیده ها را شناسایی کنید.

با توجه به آنچه در بالا اشاره شد، تست ها و دیگر مطالب در حوزه سرگرمی بسیار مورد توجه کاربران در فضای اینترنت هستند. سوالات هوش یا آنچه که این روزها در فضای مجازی تحت عنوان معماهای تصویری به اشتراک گذاشته می شوند، بسیار جالب هستند. شما باید بتوانید از زمان خود به خوبی استفاده کنید. ارائه پاسخ صحیح به این آزمون ها، استفاده حداکثری از توانائیهای شناختی شما می باشد.

اگر به جواب معمای تصویری رسیده اید، شما دارای دیدی جزئی نگر می باشید که به راحتی به محیط اطراف خود دقت دارد. اما اگر هنوز پاسخ درستی پیدا نکرده اید، بهتر است با دقت بیشتری به جزئیات نگاه کنید.

شاید جالب باشه: تست قدرت تمرکز با پیدا کردن حرفp:افراد زیادی نمی توانند حرف P را در این تصویر پیدا کنند!؟

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل در خانه؛آیا با ذهن کارآگاهی خود،می توانید قاتل را شناسایی کنید!

پاسخ آزمون شناسایی مادر کودک

فرد بزرگسال سمت چپ تصویر مادر کودک است. به حرکات دست او نگاه کنید. همچنین به برجستگی درقسمت سینه هم توجه کنید. نگاه کودک هم تا اندازه زیادی به سوی اوست. لذا وی مادر کودک است.

پاسخ آزمون شناسایی مادر کودک

ایا توانستید در یک نگاه و به راحتی به آزمون شناسایی مادر کودک جواب دهید؟آیا شما هم میتوانید دلایل دیگری برای حل کردن این آزمون بیابید؟منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر کودک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اینارم ببین:

آزمون شناخت روبو پرستار: کدام یک از این 2 نفر پرستار نیست و یک ربات است؟!

آزمون شناسایی فرد احمق؛کدامیک یک از این سه نفر، پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه می شود؟

 تست هوش کدام مقاومت میکند: کدام یکی بعد از گذشت 24 ساعت همچنان زنده خواهد ماند؟!

 تست شخصیت انتخاب کلید: کلید مورد علاقه تان را انتخاب کنید تا صندوق اسرار بگوید چه شخصیتی دارید!

آزمون شناخت فرد 100 ساله: کدوم یکی از افراد زیر حداقل 100 سالشه

 آزمون شناسایی نوزاد تقلبی: کدام نوزاد تقلبیه و یک نوزاد واقعی نیست؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا