سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناسایی فرد غیرعادی در زندان؛ کدامیک از افراد زندان، یک آدم عادی نمی باشد!؟

آزمون شناسایی فرد غیرعادی در زندان؛ در معمای تصویری امروز یا آنچه که به عنوان آزمون شناسایی فرد غیرعادی در زندان، نامگذاری شده است دو نفر را در زندان می بینید. به نظر چیز غیر عادی دیده نمی شود. اما اگر خوب دقت کنید یک چیز کاملا غیر عادی وجود دارد. یکی از افراد زندان یک انسان نیست! به نظر شما کدامیک انسان نیست؟ چرا؟

شاید جالب باشه: با این تست روانشناسی انتخاب بازمانده متوجه شو که احساساتت چگونه است؟!

آدم غیرعادی این تصویر چه کسی می باشد؟ برای یافتن راه حل باید تمام جزئیات این تصویر را مرور کنید. شما واقعا باید تمرکز کنید، زیرا هر حواس پرتی می تواند به سرعت و به طور قطعی شما را از پاسخ دور کند.

جالب است: بگو کدوم دسته گل رو دوست داری تا بهت بگم معشوقه ات رو خوشبخت میکنی یا نه؟!

تصویر آزمون شناسایی فرد غیرعادی در زندان

آزمون شناسایی فرد غیرعادی در زندان

افسران و کارآگاه های پلیس قابل از اینکه وارد فعالیت های اصلی خود شوند، در معرض امتحانات و آزمون های گوناگون قرار می گیرند. سوالات معمایی فراوانی در اختیار آنها قرار می گیرد تا میزان زیرکی و هوش آنان سنجیده شود. صحنه های شبیه جرم ترتیب داده شده و از آنها خواسته می شود که آن را حل نمایند.

مجله اینترنتی اهل فان امروز نیز با یک ازمون خاص با شما همراه شده است. ازمونی که می تواند شبیه یکی از همان سوالاتی باشد که به کارآموزان پلیس داده می شود. پس با دقت آن را مورد توجه قرار دهید.

آیا شما یک کارآگاه خبره هستید؟ در این صورت، این رمز و رازی که در آزمون شناسایی فرد غیرعادی در زندان نهفته است، ممکن است برای شما جالب باشد. اگر می خواهید آن را بفهمید، باید تا پایان این معمای تصویری با ما همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی صاحب کوله پشتی؛یک تیزبین سریع تشخیص می دهد که کوله پشتی حاوی چاقو مال کدام دانش آموز است؟

شکی نیست که تعداد زیادی از مردم برای حل این معما تلاش خواهند کرد، اما تنها یک ذهن خلاق و کارآگاهی می تواند در زمان مشخص شده (فقط نگاه اول) این آزمون را تحلیل و پاسخ دهد. بنابراین، برای یافتن پاسخ در زمان محدود باید به مهارت های خود تکیه کنید.

به تلاش شما پاداش تعلق خواهد گرفت، زیرا می توانید به توسعه پتانسیل خود ادامه دهید و می توانید یک کارآگاه حرفه ای شوید. از طرف دیگر، اگر در انجام این چالش شکست بخورید، هیچ کس فکر نمی کند شما باهوش نیستید. شما تنها مهارت های شناختی خود را توسعه نداده اید. اگر پاسخ را پیدا نکردید به بالا برگشته و دوباره تصویر را بررسی کنید.

اینم جالبه: آزمون شناسایی دانش آموز خاطی؛فقط یک ذهن خلاق میتواند دانش آموز خاطی در این تصویر را شناسایی کند.

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید.

اینم ببین: تست شخصیت میزان سخاوتمندی: با این تست متوجه شو که دوستت خسیسه یا بخشنده!

پاسخ آزمون شناسایی فرد غیرعادی در زندان

کاملا مشخص است. فرد سمت راستی یک انسان نیست. او توانسته با کمک ساندویج در دستش، میله های زندان را ببرد. حتی سر خود را از میان میله ها به سمت دیگر برده است. به همین آسانی.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی کشته شده: به نظر شما کدوم یکی احتمال مرگش بیشتره؟!

پاسخ آزمون شناسایی فرد غیرعادی در زندان

ایا توانستید در یک نگاه و به راحتی به آزمون شناسایی فرد غیرعادی در زندان جواب دهید؟آیا شما هم میتوانید دلایل دیگری برای حل کردن این آزمون بیابید؟منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد غیرعادی در زندان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

معماها و سوالات هوش

معماها به دلیل جذابیت های منحصر به فرد خود طرفداران بسیاری در میان کاربران در شبکه های اجتماعی دارند. معماها معمولا به دو دسته تقسیم می شود: دسته اول همان هایی است که به آن ها چیستان هم می گوییم و معمولا با گفتن یکسری جمله ها باید آن چیزی که دارد توصیف می شود را حدس بزنید.

دسته دوم شامل دسته ای از تصاویر هستند که تصاویر ریزی با جزئیات خاص در آن تعبیه شده و مهارت خاصی برای پیدا کردن می طلبد. این مهارت ها هوش شما را در زمینه معماها به چالش می کشد.

آدم هایی که معما حل می کنند از قدیم برای ما جذاب بوده اند؛ آن ها همان هایی بودند که در عصر کاغذی، جدول و سودوکو حل می کردند.

ولی امروز در دنیای دیجیتال این آدم های باهوش به فضای مجازی کوچ کرده اند. شاید شما هم جزو همان زرنگ ها هستید. پس این دسته از تست‌های سرگرمی ما را به هیچ وجه از دست ندهید.

اینارم ببین:

آزمون شناسایی مأمور آتش نشان واقعی؛ آتش نشان غیرواقعی را در تصویر شناسایی کنید!

 آزمون شناسایی مادر کودک؛ فقط یک نابغه در یک نگاه مادر کودک را میتواند شناسایی کند!

 آزمون قدرت ذهن یافتن عدد 4: فقط 2% افراد در یک نگاه، این عدد را پیدا می کنند!

 آزمون شناسایی فرد احمق؛کدامیک یک از این سه نفر، پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه می شود؟

 فقط یک چوب کبریت رو حرکت بده تا معادله ریاضی درست بشه!| باهوشا تو 5 ثانیه موفق میشن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 15 =

دکمه بازگشت به بالا