سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما؛چه کسی داره راستشو میگه مرد یا زن مهماندار؟

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما؛در تصویر آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما، شما فضای درون یک هواپیما را مشاهده می کنید. یک مسافر خانم و یک مسافر اقا در این هواپیما حضور دارند. سازنده این معما، به خاطر راحت تر شدن معما، دیگر مسافران هواپیما را نامرئی کرده است. شما شاهد این هستید که مهماندار هواپیما با مرد تصویر حرف می زند. گویا عصبانی است.

مسافر خانم سمت چپی به مهماندار هواپیما گفته است که مسافر سمت راستی مشکوک است و احتمالا یک زندانی فراری است. مهماندار مرد را تهدید می کند که در فرودگاه او را به پلیس ها تحویل خواهد داد. اما مرد که تعجب کرده است مدعی است این چنین نبوده و او یک متهم فراری نیست! آیا میتوانید بگویید کدامیک راست می گویند!؟

اینم ببین:آزمون شناخت مادر بی فکرتر: کدامیک از دو مادر تصویر بی فکر و حواس پرت است!؟

شما برای ارائه پاسخ درست تر و منطقی تر باید به جزئیات توجه دقیق داشته باشید. بنابراین، تا آنجا که می توانید فکر کنید و تجزیه و تحلیل کنید. اگر آماده هستید با توجه کامل به تصویر زیر نگاه کنید. فقط یادتان باشد که برای حل و ارائه پاسخ درست و منطقی تنها 10 ثانیه وقت دارید.

این آزمونم قشنگه:آزمون شناسایی زندانی در شرف آزادی؛آیا میتوانید بگویید کدامیک از این دو زندانی زن، بزودی از زندان آزاد می شود!؟

تصویر آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما

سعی کنید از تمام نبوغ و استعداد خود استفاده کنید تا بتوانید در زمان مشخص شده، این بازی فکری را رمزگشایی کنید. شما برای حل آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما تنها 10 ثانیه فرصت دارید. این سوال معمایی، تمام حواس و مهارت های شما را مورد آزمایش قرار می دهد.

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما از جمله معماهایی است که سلول های خاکستری شما را مجبور به فعالیت دو چندان می کند. این آزمون تنها در صورتی که مهارت های ذهنی و هوشی بالا داشته باشید، قابل حل است. این معمای تصویری می تواند میزان احاطه شما بر حواس های پنج گانه را مشخص کند.

شما با کمک سوالات هوش و تست های مجله اینترنتی اهل فان می توانید مهارت های شناختی خود را افزایش دهید. در سوالات هوش به توضیحات باید دقت کنید و براساس توضیخات معقولانه ترین و بهترین پاسخ را ارائه دهید. این سوالات مغز شما را به فعالیت وادار می کند و بهترین ورزش برای مغزتان به شمار می رود.

اینم ببین: شناسایی کارآگاه خصوصی پارک: کدام یک داره زرنگ بازی در میاره و یه کارگاه خصوصیه؟!

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید.

اینم ببین: تست شخصیت میزان سخاوتمندی: با این تست متوجه شو که دوستت خسیسه یا بخشنده!

پاسخ آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما

به نظر می رسد که مهماندار اشتباه می کند و هیچ نشانه ای از اینکه مرد یک زندانی فراری است در لباس او دیده نمی شود. کثیف بودن لباس یا شماره سریالی از زندانی که این مرد در آن زندانی بوده در لباس او مشاهده نمی شود. این لباس فقط شبیه لباس زندانی ها است. در ضمن می دانیم که اوراق شناسایی و کارت پرواز مسافران قبل از سوار شدن به هواپیما در بخش بازرسی نهایی، مورد بررسی قرار می گیرد و غیرممکن است یک متهم فراری بتواند به اسانی با هواپیما مسافرت کند. پس زن مسافر و مهماندار هر دو اشتباه کرده و به دروغ مرد مسافر را متهم کرده اند.

اینم قشنگه: آزمون قدرت ذهن یافتن عدد 4: فقط 2% افراد در یک نگاه، این عدد را پیدا می کنند!

پاسخ آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما

ایا توانستید در یک نگاه و به راحتی به آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما جواب دهید؟آیا شما هم میتوانید دلایل دیگری برای حل کردن این آزمون بیابید؟منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

اینارم ببین:

تست شناخت انسان سالم: اگر در یک نگاه انسان سالم رو از زامبی تشخیص بدی خیلی زرنگی!

تست شناخت قاتل سینما: قبل از اینکه حادثه بدی رخ بده، قاتل سینما را شناسایی کن!

آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد: اگر مادر نوزاد رو در 5 ثانیه پیدا کنی به تیزی یک مامور FBI هستی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا