سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناسایی انسان سالم؛تیزبین‌ها در یک نگاه، فرد سالم را در میان زامبی ها شناسایی می کنند!

آزمون شناسایی انسان سالم؛در تصویر آزمون شناسایی انسان سالم شما سه شخص را می بینید. در نگاه اول، هر سه این افراد عادی به نظر می رسند. اما اگر خوب دقت کنید از میان این سه نفر، فقط یکی انسان سالمی است و زامبی نیست. این فرد کدامیک از افراد تصویر است؟ با دقت به تصویر آزمون شناسایی انسان سالم نگاه کنید.

آیا میتوانید تشخیص دهید کدام یک از این کودکان یک انسان سالم است؟

فرد خون آشام در خونواده رو بگو کیه: سوال هوش سلفی: کدام فرد خون آشام است؟

 

سوالات هوش تصویری می تواند برای شما مفید باشد. از این جهت که این سوالات می تواند شما را سرگرم کرده و ذهن و مغز شما را ورزش دهد. در آزمون شناسایی انسان سالم ، شما با یک سوال تصویری جذاب روبرو هستید. اگر فکر می کنید مهارت های شناختی شما برای شکست دادن این معمای تصویری شگفت انگیز عالی است، نمی توانید فرصت بررسی و حل آن را از دست بدهید.

به پلیس کمک کن و مجرمو پیدا کن: اگه جز باهوش ها باشی میتونی مجرم تحت تعقیب رو پیدا کنی

تصویر آزمون شناسایی انسان سالم

آزمون شناسایی انسان سالم

مجله اینترنتی اهل فان امروز معمای تصویری جدیدی را به شما معرفی می کند که به یکی از محبوب ترین سوالات و معماهای تصویری شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. بسیاری از کاربران در شبکه های مجازی پس از مواجه شدن با این آزمون دچار سردرد شدند و نتوانستند در زمان مشخص شده 10 ثانیه ای آن را حل کنند. با مجله اینترنتی اهل فان و آزمون شناسایی انسان سالم همراه باشید و تلاش کنید در زمان مشخص شده بر این آزمون غلبه کنید.

هزاران نفر برای غلبه بر این معمای تصویری مرموز تلاش کردند، اما تنها 5 درصد موفق به یافتن پاسخ در مدت زمان تعیین شده شدند، گروه دیگر پس از چندین بار شکست منصرف شدند.

آیا شما اماده ای؟ توصیه می کنیم از هرگونه حواس پرتی پرهیز کنید و برای یافتن پاسخ آزمون شناسایی انسان سالم، تمام جزئیات تصویر را بررسی کنید.

اگر در زمان تعیین شده توانستید جواب آزمون را بیابید به شما تبریک میگوییم چون واقعا خیلی آدم نکته بینی هستین و اگر نتوانستین زیاد خودتان را ناراحت نکنید ،ممکن است این آزمون برای شما دشوار بوده باشد،با مراجعه و حل کردن باقی آزمون ها میتوانید هوش محیطی خود را افزایش دهید.

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

پاسخ آزمون شناسایی انسان سالم

فرد اول از سمت راست یک زامبی است. چشمان قرمز او مشخصی است. فرد وسطی نیز زامبی است. به دستانش نگاه کنید. استخوان انگشت او مشخص است. تنها فرد سالم در میان سه فرد درون تصویر آزمون شناسایی انسان سالم، فرد سمت چپ است.

پاسخ آزمون شناسایی انسان سالم

آیا توانستید در مدت زمان تعیین شده آزمون شناسایی انسان سالم را حل کنید؟منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستیم.

امیدوارم از آزمون شناسایی انسان سالم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

آیا معماهای منطقی و معماهای تصویری یکی هستند؟

به طور کلی می توان بین معماهای منطقی و معماهای تصویری تمایز قائل شد. اولی بازی هایی هستند که راه حل معما از طریق استدلال و شهود قابل دسترسی است. این نوعی سرگرمی است که به دانش قبلی بستگی ندارد، بلکه یک تمرین ذهنی برای خواندن بین خطوط داده های ارائه شده در توضیحات است.

معماها قابلیت و توانایی های مغزی ما را افزایش می دهند. از سوی دیگر معماها معمولاً کودکان را هدف قرار می دهند و نوعی معمای کلمه ای هستند که معمولاً به صورت قافیه ارائه می شوند.

آنها پازل های ساده ای هستند که به شما امکان می دهند کلمات را به روشی سرگرم کننده یاد بگیرید، زیرا آنها چیزها را به روشی غیرمستقیم توصیف می کنند تا کسی بتواند به درستی پاسخ دهد، از جمله سرنخ هایی درباره خود.

اینارم ببین:

آزمون هوش شناخت گدای پولدار: چه کسی واقعا فقیر نیست؟

آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل؛اگر در 10 ثانیه اشتباهات موجود اتاق عمل را پیدا کنی، واقعا تیزبینی!

آزمون شناسایی زن در تصویر؛ یک زن در این تصویر حضور دارد،میتونی اونو پیدا کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا