سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناسایی اشتباه در تصویر پارک؛اگه به خودت مطمئنی،در یک نگاه اشتباه تصویر را پیدا کن!

آزمون شناسایی اشتباه در تصویر پارک؛در آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک شما با صحنه ای از یکروز بهاری در یک پارک روبرو هستید. انسان هایی در پارک حضور دارند و به فعالیت های روزانه خود مشغول هستند. همه چیز عادی به نظر می رسد. اما اگر خوب دقت کنید یک اشتباه جزئی در تصویر مشاهده می شود. برای دیدن این اشتباه شما کمی به دقت و تیزبینی نیاز دارید.

ایا شما میتوانید این اشتباه رو بیابید و دقت و تیزبینی خود را به رخ دیگران بکشید؟

اینم ببین: تست ریاضی مخصوص تیزهوشان: جواب درست رو در 5 ثانیه پیدا کن!

به باور سازنده این آزمون، تنها یک فرد متمرکز و تیزبین می تواند در زمان 6 ثانیه ای این اشتباه را شناسایی کند.خوب اگر آماده هستید، ابتدا چشمان خود را ببندید، سپس نفس عمیق بکشید و بعد به تصویر آزمون شناسایی اشتباه در تصویر پارک نگاه کنید.یادتان نرود که زمان شما محدود است.

شاید جالب باشد: آزمون شناسایی زن باردار: کدوم یکی از این خانم خوشگلا به نظرت باردار هست؟!

تصویر آزمون شناسایی اشتباه در تصویر پارک

آزمون شناسایی اشتباه در تصویر پارک

بازی های فکری می توانند ذهن را آماده نگه دارند، سبب رشد بخش های شناختی ذهن شوند و به این ترتیب مغز را فعال و مانع از بیماری هایی همچون آلزایمر و فراموشی در سنین کهنسالی و حتی میان سالی شوند.

مجله اینترنتی اهل فان بر همین اساس تلاش کرده است تا به روزترین و جذاب ترین سوالات هوش تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. لازم است تا برای خلاقیت ذهن، مرتب و مستمر به صورت روزانه به انجام بازی های فکری اقدام نمائیم.

خیلی جالبه: آزمون شناسایی بیماری که می میرد: با این کار احمقانه و دشمنی، کدام یکی خواهد مرد؟!

تصویری که امروز با شما به اشتراک گذاشته ایم به معنی واقعی کلمه شما و مغزتان را درگیر خواهد کرد. چرا که هم یافتن اشتباه موجود در تصویر آسان نیست و هم اینکه برای شناسایی این اشتباه تنها 6 ثانیه فرصت دارید. لذا حواس خود را کاملا جمع کنید و تلاش کنید هر چیزی که تمرکز شما را از بین می برد، آن را از اطراف خود دور کنید.

اگر توانستید در زمان 6 ثانیه ای اشتباه تصویر را پیدا کنید، ما به شما تبریک می گویئم. از این جهت که تیزبینی شما عالی است و علاوه بر این هیچ چیز غیر عادی از مقابل ذهن خلاق و چشمان شما پنهان نمی ماند. اگر هم یک فرصت کوتاه دیگر نیاز دارید، اشکالی ندارد.به بالا برگشته و باز به تصویر نگاه کنید. ما در پایین صفحه اشتباه تصویر را علامتگذاری می کنیم.

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه در تصویر پارک

اشتباه تصویر آزمون شناسایی اشتباه در تصویر پارک، در نیمکتی است که زن بر روی آن نشسته است. اگر دقت کنید فاقد نشیمن گاه است.اما زن چگونه بر روی نیمکت نشسته است. برخی از دوستان هدیه دادن دختر به پسر را اشتباه تصویر گفته اند. فکر نمی کنیم که این مسئله اشتباهی داشته باشد.

حتما ببین: آزمون پیدا کردن کارآگاه خصوصی؛ فقط نابغه ها میتونن در 7 ثانیه کارآگاه خصوصی را پیدا کنن!

خیلی جالبه: آزمون شناسایی تفنگ مخفی؛ چه کسی سعی میکند یک تفنگ واقعی را وارد اتوبوس کند!

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه در تصویر پارک

ایا توانستید در یک نگاه و به راحتی به آزمون شناسایی اشتباه در تصویر پارک جواب دهید؟آیا شما هم میتوانید دلایل دیگری برای حل کردن این آزمون بیابید؟منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

امیدوارم از آزمون شناسایی اشتباه در تصویر پارک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

اینارم ببین:

 آزمون شناسایی قاتل شوهر؛هر دو زن تصویر قاتل‌ می باشند، ولی کدام یکی همسر خود را به قتل رسانده است!؟

 آزمون شناسایی سرپرست احمق: در عرض 5 ثانیه بگو کدام کدام کی احمق تر است!

آزمون شناسایی خون آشام در ساحل؛ اگر ادعا میکنی تیزبینی، در 7 ثانیه خون‌آشام موجود در تصویر را شناسایی کن!؟

آزمون دقت ذهن: آیا توانستید خرس پنهان شده در جنگل را پیدا کنید!؟

آزمون شناسایی شیشه شکن: فقط یک نابغه می تواند پاسخ صحیح را بدهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا