سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناخت مادر بی فکرتر: کدامیک از دو مادر تصویر بی فکر و حواس پرت است!؟

آزمون شناخت مادر بی فکرتر؛در تصویر آزمون شناخت مادر بی فکرتر شما با دو تصویر مجزا روبرو هستید. در هر دو یک مادر با کودک خود دیده می شود. در تصویر سمت راست، مادر در حال غذا دادن به کودک خود است و در سمت چپ نیز در حال بازی کردن با اوست. همه چیز نرمال و طبیعی به نظر می رسد. اما اگر دقت کنید یک جای کار می لنگد. به نظرتان چیست؟ چه چیزی باعث می شود که یکی از این مادرتان بی فکرتر از دیگری جلوه کند؟

آیا میتوانید با نگاه کردن به تصویر جواب این آزمون را بدهید؟

این تست هوشو از دست ندیا: آزمون هوش ربات؟کدوم یکیشون انسان نیست؟

 

رسیدن به پاسخ آزمون شناخت مادر بی فکرتر شاید زیاد سخت نباشد. دقت، تمرکز و همچنین تحلیل منطقی شرط اصلی برای ارائه پاسخ است. به تصویر آزمون شناخت مادر بی فکرتر با دقت نگاه کنید. توضیحاتی که در عنوان سوال یا معما داده شده است را دقیقا بخوانید و سپس با توجه به نوع ادراک و منطق خود آن را تجزیه و تحلیل کرده تا به پاسخ دست پیدا کنید. فراموش نکنید که ارائه پاسخ درست منوط به استفاده حداکثری شما از مهارت های شناختی تان است.

اگه زرنگی اینو جواب بده: اگر خیلی ادعای باهوش بودن میکنی، بگو کدام شان زندانی نیست؟

 

تصویر آزمون شناخت مادر بی فکرتر

آزمون شناخت مادر بی فکرتر

همانطور که بارها اشاره شده شده است هدف این سوالات بالا بردن سطح دقت، تمرکز و جزئی نگری شماست. شما برای پاسخ دادن به سوالات و معماهای تصویری شما باید از نهایت دقت، توجه و تمرکز خود استفاده کنید. کارشناسان حوزه سلامت معتقدند که توجه به بازی های فکری می تواند یک تمرین خوب ورزشی برای مغز شما باشد. لذا سوالات هوش، تست ها و پازل ها می توانند در این زمینه بسیار کمک کننده باشند. مجله اینترنتی اهل فان با عنایت به این موضوع، هر روز به ارائه جدیدترین و جذاب ترین سوالات هوش تصویری با مخاطبانش همراه است.

در آزمون شناخت مادر بی فکرتر نیز به مانند معماهای مشابه باید شما بدنبال یک مسئله متفاوت باشید. برای غلبه بر معما باید از تمام مهارت های شناختی خود استفاده کنید. جزئی ترین موارد را بررسی کنید و زوایای مختلف را بررسی کنید. این نکته را نیز همواره در نظر داشته باشید که سوالات معمایی زمان محدودی دارند. برای ارائه پاسخ به آزمون شناخت مادر بی فکرتر تنها 10 ثانیه فرصت دارید.

شما می توانید پاسخ سوال آزمون شناخت مادر بی فکرتر را با پیدا کردن یک نشانه کوتاه اثبات کنید. اما یافتن این نشانه در آزمون شناخت مادر بی فکرتر، نیازمند دقت و توجه است. آیا شما می توانید در کمتر از 10 ثانیه آزمون شناخت مادر بی فکرتر، را رمز گشایی و سوال آن را پاسخ دهید!؟

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

پاسخ آزمون شناخت مادر بی فکرتر

بسیاری از کاربران برای پاسخ به آزمون شناخت مادر بی فکرتر، مادر سمت چپ را که با قیچی بزرگ در حال بریدن کاغذ است را بی فکر معرفی کردند. اینکه مادر؛ فرزند کوچک را تشویق می کند بعدها از این قیچی استفاده کند. اما واقعا نشانه ای دیده نمی شود که در این لحظه مادر کاری انجام داده باشد که آسیبی به کودک برسد. یک قیچی کوچک اسباب بازی چیزی نیست که به کودک آسیب بزند.

اما به واقع می توان گفت که مادر بی فکر در تصویر سمت راست آزمون شناخت مادر بی فکرتر حضور دارد. درست است که او اکنون به کودک خود غذا می دهد، اما اگر خوب دقت کنید بر روی میز کناری بطری هایی وجود دارد که قرار دادن آنها در این مکان درست نیست. همواره توصیه می شود که مواد مایع شیمیایی و غیره را از دسترس کودکان دور نگاه دارید. اما این مادر آنقدر بی فکر است که به این اصل اساسی توجهی نکرده است. شما چه فکر می کنید؟ لطفا نظرات خود را با ما در بخش نطرات به اشتراک بگذارید!

پاسخ آزمون شناخت مادر بی فکرتر

امیدوارم از آزمون شناخت مادر بی فکرتر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

اینارم ببین:

آزمون هوش شناسایی عروس زندانی: کدامیک از سه عروس تصویر در زندان بوده است!؟

آزمون هوش یافتن قاتل رستوران: اگر ذهن کارآگاهی داری،در یک نگاه قاتل مرد را در تصویر پیدا کن!

آزمون شناسایی قاتل در سینما؛ قاتلی در سالن سینما حضور دارد،میتونی اونو شناسایی کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا