سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناختن فرد بد بو؛کدام فرد باعث ایجاد بوی بد شده است؟

آزمون شناختن فرد بد بو؛در این آزمون ما شاهد حضور افراد مختلفی در آسانسور هستیم و همه نیز کلیدهای آسانسور رو برای رسیدن به طبقه مورد نظر زدن و مشغول به کار خود هستن که ناگهان بوی بدی به مشام همگی آنها می رسد،انگار کسی از خود باد بدبویی خارج کرده است و باعث این وضعیت اسفبار شده و هر کدام از مسافران داخل آسانسور با یک نگاه عجیب به همدیگر نگاه میکنند و فکر میکنند کار شخصی است که به او نگاه کرده اند.

این معما هم جالبه ببینید : آزمون شناخت آشپز زامبی؛کدوم یکی از این آشپزها یک زامبیه؟

حال وظیفه شما دوستان عزیز این می باشد که با توجه به شواهد و قرائن موجود در تصویر فرد خطاکار رو در آزمون شناختن فرد بد بو شناسایی کنید. آیا میتوانید این فرد خاطی رو شناخته و بگویید چه کسی مسئول این کار می باشد؟

این معمای چالشی رو هم ببین : آزمون شناسایی صحت اظهارات آقای اکبری: اگر دقت ات عالیه، بگو آیا آقای اکبری واقعاً قاتل هست!

تصویر آزمون شناختن فرد بد بو

آزمون شناختن فرد بد بو بر کسی پوشیده نیست که یکی از مزیت های خوب بازی های فکری جنبه سرگرم کنندگی آن هاست. پس از فراگیری بیماری کرونا، سرگرمی ها در اینترنت فراگیرتر شدند. به طوری که بخش  قابل توجهی از صفحات شبکه های مختلف اجتماعی از توئیتر تا فیس بوک و … را سرگرمی هایی همچون انواع و اقسام بازی های فکری تشکبل می دهد. باید گفت که بازی های فکری علاوه بر اینکه اوقات فراغت را پر می کنند، می توانند زمینه را برای ورزش مغز نیز فراهم کنند.

کارشناسان حوزه سلامت معتقدند که بخشی از بیماری های مغز در کنار نوع سبک زندگی و تغذیه، مربوط به کم تحرکی مغز و ذهن است. با کمک بازی های فکری می توان، مغز و ذهن را ورزش داد و از بیماری هایی همچون آلزایمر و … پیشگیری کرد. همچنین زمینه توسعه و رشد مهارت ها و توانائی های شناختی را فراهم نمود. آزمون شناسایی قاتل تصویر مجله سرگرمی اهل فان از جمله همین بازی های فکری است که شما برای جواب دادن به آزمون شناختن فرد بد بو، باید از دقت و تمرکز خود استفاده کنید.

آیا به تصویر و جزییات داخل آن به خوبی توجه کردید؟آیا با توجه به تصویر توانستید جواب آزمون شناختن فرد بد بو رو بیابید؟اگر جوابتان بله است تبریک میگویم شما فردی بسیار نکته سنج و ریزبین هستین که کوچکترین جزییات از چشمان تیزبین شما دور نمی ماند،اگر هم جوابتان نه بود ایرادی ندارد چون ممکن است بتوانید سایر آزمون های تصویری ما رو به راحتی حل کنید ،پس نگاهی به سایر آزمون های ما هم بنداز.

حالا وقت آن رسیده که بریم به سراغ جواب دادن به آزمون شناختن فرد بد بو و شما دوستان عزیز رو بیشتر از این منتظر نزاریم .

آزمون مرد خیانتکار رو از دست نده:آزمون شناختن مرد خیانتکار؛اگه چشمای تیزبینی داری بگو چرا این مرد خیانتکاره؟

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

پاسخ آزمون شناختن فرد بد بو 

احتمالا خیلی از شما عزیزان احتمالا پیرمرد رو انتخاب کردین ولی وی این کار رو نکرده است،بلکه مرد میانسالی که در آسانسور می باشد این کار زشت رو انجام داده است،به دستان وی نگاه کنید که چه راحت و بیخیال در داخل جیبش می باشد و همین طور صورتش که نشانی از نوعی بیخیال بودن می باشد.

پاسخ آزمون شناختن فرد بد بو

آیا تونستین به راحتی جواب آزمون شناختن فرد بد بو رو پیدا کنید؟آیا از آزمون ما راضی بودید؟منتظر نظرات ارزشمند شما دوستان عزیز هستیم.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

اینارم ببین:

آزمون شناسایی قاتل تصویر: فقط کسایی که هوش کارآگاهی شبیه شرلوک هلمز دارند،قاتل را پیدا می‌کنند!

آزمون شناخت معلم پولدار؛به نظر شما کدوم یکی از معلما پولداره؟

آزمون شناخت مرد گرگینه؛کدام یک از مردها یک گرگینه می باشد؟

آزمون هوش نوشیدنی،چه کسی مسوول این خرابکاریه؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا