سرگرمیمعمای تصویری

شناسایی کارآگاه خصوصی پارک: کدام یک داره زرنگ بازی در میاره و یه کارگاه خصوصیه؟!

شناسایی کارآگاه خصوصی پارک: آزمونی که امروز در اهل فان با شما به اشتراک گذاشته می شود از جمله چالشی ترین معماهایی است که عده کمی توانسته اند بر آن غلبه و به آن پاسخ دهند. در واقع زمان محدود برای شناسایی کارآگاه خصوصی پارک بسیار محدود است و فرصت چندانی برای یافتنش ندارید. محدودیت 3 ثانیه ای برای حل این آزمون سخت شدن این آزمون را چندین برابر کرده است. یک نابغه واقعی در 3 ثانیه می تواند به آسانی این آزمون را حل کند.

آیا فکر می کنید بسیار باهوش، نکته سنج و جزئی نگر هستید؟ به طوری که می توانید یک کارآگاه خوب باشید و به راحتی پیچیده ترین پرونده ها را حل کنید. اگر این گونه است و می خواهید آن را به صورت عملی اثبات کنید، باید آزمون ها و سوالات تصویری اهل فان را از دست ندهید و با حل هر کدام از انها در زمان مشخص ادعای خود را اثبات کنید.

شاید جالب باشه: آزمون شناسایی سارق فروشگاه؛دزد چه کسی است و چه اقلامی را دزدیده!؟

شناسایی کارآگاه خصوصی پارک

یک کارآگاه خصوصی به دنبال شناسایی یک قاتل فراری به پارک رفته است. وی تلاش می کند که با بررسی افراد پارک، قاتل را شناسایی کند. اما این کارآگاه تا اندازه زیادی ناشی بود و همین مسئله باعث شد که قاتل فراری پارک را ترک کند. اگر احساس آمادگی می کنید، تصویر را برای شما می گذاریم تا بتوانید آن را به دقت تجزیه و تحلیل کنید. به یاد داشته باشید که برای رسیدن به آن فقط 3 ثانیه فرصت دارید. زمان شما از هم اکنون شروع شد.

جالب است: آزمون شناخت فضایی های قطار: بیگانگان درون تصویر را در 5 ثانیه پیدا کنی خیلی باهوشی!

تصویر شناسایی کارآگاه خصوصی پارک

شناسایی کارآگاه خصوصی پارک

شاید جالب باشه: آزمون شناسایی قاتل مرد پارک: تیزبین ها در نگاه اول قاتل رو سریعا شناسایی میکنند!

.

.

.

.

اینم قشنگه: تست هوش ریاضی حرف N: نوابغ ریاضی بیاین بگین N باید چند باشه تا جواب درست بشه؟!

به کسانی که پاسخ شناسایی کارآگاه خصوصی پارک را پیدا کردند تبریک می گویم. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، بهتر است بیشتر تلاش کنید و تمرکزتان را بیشتر کنید. تلاش بیشتر به معنای فعالیت بیشتر مغز است و ما مطمئن هستیم با افزایش فعالیت مغز، سطح توانائی های شناختی شما نیز افزایش پیدا می کند. پس 5 ثانیه دیگر نیز به خودتا فرصت دهید.

شاید بپسندید: تست شخصیت ماه: میخوای بدونی قراره چطوری عاشق بشی؟ کافیه یکی از ماه ها رو انتخاب کنی!

.

.

.

.

.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون دقت ذهن با پیدا کردن سگ در میان گاوها قدرت تمرکز خود را محک بزنید!

پاسخ شناسایی کارآگاه خصوصی پارک

همانطور که اشاره شد کارآگاه خصوصی در تصویر شناسایی کارآگاه خصوصی پارک یک فرد بسیار ناشی است. او در یک پوشش ساختگی در پارک حاضر شده و قاتل را فراری داده، موهای اصلی او از زیر کلاه گیش واضح است!

پاسخ شناسایی کارآگاه خصوصی پارک

امیدواریم از پاسخ آزمون شناخت خانواده فقیر داشته باشید و توانسته باشید خودتان را به چالش بکشید و ذهن تان را به تحرک وا داشته باشید.

اگر توانسته اید پاسخ را بیابید که به شما تبریک میگوییم ولی اگر هم نتوانستید پاسخ صحیح را بدهید؛ ایرادی ندارد و می توانید معمای بیشتر را در سایت اهل فان مشاهده کنید و قدرت تحلی خود را تقویت کنید.زیرا حل این گونه معماها به تمرین نیاز دارد تا دقت و سرعت عمل هوش تان بالا برود.

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید.

معماها و سوالات هوش

معماها به دلیل جذابیت های منحصر به فرد خود طرفداران بسیاری در میان کاربران در شبکه های اجتماعی دارند. معماها معمولا به دو دسته تقسیم می شود: دسته اول همان هایی است که به آن ها چیستان هم می گوییم و معمولا با گفتن یکسری جمله ها باید آن چیزی که دارد توصیف می شود را حدس بزنید.

دسته دوم شامل دسته ای از تصاویر هستند که تصاویر ریزی با جزئیات خاص در آن تعبیه شده و مهارت خاصی برای پیدا کردن می طلبد. این مهارت ها هوش شما را در زمینه معماها به چالش می کشد.

آدم هایی که معما حل می کنند از قدیم برای ما جذاب بوده اند؛ آن ها همان هایی بودند که در عصر کاغذی، جدول و سودوکو حل می کردند.

ولی امروز در دنیای دیجیتال این آدم های باهوش به فضای مجازی کوچ کرده اند. شاید شما هم جزو همان زرنگ ها هستید. پس این دسته از تست‌های سرگرمی ما را به هیچ وجه از دست ندهید.

اینارو هم ببینید :

آزمون شناسایی تعداد فرزندان؛کدام فرد دارد حقیقت را میگوید پرستار یا زن بیمار!؟

آزمون شناخت پولدار فیک: تیزترین کارآگاه ها هم نمی تونن بفهمنن کدوم یکی متظاهره؟!

آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ؛یکی از دو زندانی تصویر توانسته از زندان فرار کند، اما چگونه؟

 آزمون شناسایی زندانی متواری: در یک نگاه بگو کدوم فرد به تازگی از زندان فرار کرده است؟!

آزمون شناسایی شاخ اینستاگرام؛ کدامیک از دختران تصویر در اینستاگرام، فالورهای زیاد دارد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا