سرگرمیتست هوش

منطق و هوش خود را با پیدا کردن حاصل عبارت 6+6=؟ ارزیابی کنید!

سوال ریاضی با معادله چالش برانگیز: باید بدانید که چالش های ریاضی در اوقات فراغت می تواند مغز را فعال نگه دارد. آزمون های استعداد ریاضی معمولاً در آزمون های رقابتی و آزمون های هوش استفاده می شود. آنها به شما این امکان را می دهند که منطق و سرعت تفکر خود را ارزیابی کنید تا قدرت منطقی و هوش خود را آزموده و یا تأیید کنید. با کمک سوال ریاضی با معادله چالش برانگیز می توانید مهارت های خود را بسنجید. پس با مجله خبری اهل فان و آزمون ریاضی با معادله چالش برانگیز همراه باشید.

آزمون امروز شامل حل یک معادله بر اساس دنباله ای از عملیات است که قبلا نیز نمونه هایی از آن در بخش تفریح و سرگرمی اهل فان منتشر شده بود. برای موفقیت در این آزمون ها، باید دانش پایه خود را در ریاضیات در نظر بگیرید، اما باید بتوانید به مسئله ای که باید حل شود رویکرد جانبی نیز داشته باشید. آیا فکر می کنید می توانید آن را انجام دهید؟ اگر 4+4=8 و 5+5= 15 شود معادله 6+6=؟ چند می شود!؟

این مطلب هم جالبه: با رمزگشایی معمای مزرعه، ثابت کن که ضریب هوشی ات بالای 120 هست!

سوال ریاضی با معادله چالش برانگیز

اگر آماده هستید، دنباله معادلات ارائه شده در تصویر زیر را با دقت مشاهده کنید. با توجه به منطق شما و منطقی که در این سریال استفاده می شود، 6 به اضافه 6 چند باید باشد؟ برای پاسخ به این سوال 30 ثانیه فرصت دارید. مشکل را با دقت تجزیه و تحلیل کنید و عجله نکنید.

تست‌های IQ ما به شما این امکان را می‌دهند که در عین تحریک مغزتان، سرگرم شوید و آرامش داشته باشید. به عبارت دیگر، این یک راه سرگرم کننده برای فعال نگه داشتن مغز است. برای تکمیل مجموعه چالش‌های امروز خود در انجام سایر چالش‌های مغزی در سایت ما تردید نکنید. به خاطر داشته باشید که این تمرینات ذهنی کوچک توانایی شما را برای حل مشکلات و تقویت هوش شما افزایش می دهد.

سوال ریاضی با معادله چالش برانگیز-1

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال ریاضی با معادله چالش برانگیز

وقت آن است که نتیجه چالش امروز را بدانید. بنابراین، آیا شما یکی از افراد کمیاب هستید که این معمای ریاضی را در چند ده ثانیه حل کرده اید؟ برای اطلاع از این موضوع، از شما دعوت می کنیم تا پاسخ خود به این مشکل را در زیر بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

راه حل سوال ریاضی با معادله چالش برانگیز: پاسخ عدد 24 است.

برای به دست آوردن این نتیجه باید این روند دنبال شود:

4 +4 = 4×2 = 8

5+5 = 5×3 = 15

6 + 6 = 6 × 4 = 24

به شما تبریک می گویم اگر توانستید این معمای ریاضی را در کمتر از 10 ثانیه حل کنید. موفقیت شما به این معناست که سرعت تحلیل خوب و منطق غیرقابل انکاری دارید.

این مطلب هم جالبه: آزمون قدرت بینایی: افراد تیزبین در یک نگاه حرف O را بین Q ها پیدا می کنند!

سوال ریاضی با معادله چالش برانگیز-2

امیدوارم از سوال ریاضی با معادله چالش برانگیز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شش =

دکمه بازگشت به بالا