سرگرمیمعمای تصویری

اگر در یک نگاه اشکال تصویر دهه هفتاد میلادی را پیدا کردی، نابغه ای!؟

سوال تصویری شناسایی مسافر زمان: در معمای تصویری امروز، شما باید فردی را که در واقع مسافری از آینده است را شناسایی کنید. یک چشم تیزبین به راحتی قادر است در یک نگاه این فرد را شناسایی کند. پس برای انجام سوال تصویری شناسایی مسافر زمان، کنجکاوی، ادراک و هوش خود را برای پاسخ صحیح به کار ببرید. شخصی هست که متعلق به زمان این معمای تصویری نیست را باید در سوال تصویری شناسایی مسافر زمان شناسایی کنید. برای انجام این آزمون فقط 3 ثانیه وقت دارید.

حل این تست ها نیاز به زمان و حوصله زیادی دارد. مهارت‌های شما به شما این امکان را می‌دهد که پاسخ این هدف تصویری پیچیده را که ما از رسیدن به آن مطمئن نبودیم، بیابید. آنچه شما به دنبال آن بودید درست مقابل چشمان شماست. اما اگر مهارت های شناختی مناسبی نداشته باشید، قطعا نمی توانید در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای آن را پیدا کنید. با مجله خبری اهل فان و سوال تصویری شناسایی مسافر زمان همراه شوید.

این مطلب هم جالبه: با رمزگشایی معمای مزرعه، ثابت کن که ضریب هوشی ات بالای 120 هست!

سوال تصویری شناسایی مسافر زمان

تصویر فعلی این معمای تصویری که مجله خبری چشمک برای شما به اشتراک گذاشته است، باعث سردرگمی می شود. گروهی از مردم در حال لذت بردن از مهمانی دهه هفتادی میلادی هستند، در حالی که یک مسافر زمان بسیار نزدیک در میان آنها وجود دارد. آن شخص به گونه ای عادی همه را همراهی می کند که شناسایی آن بسیار پیچیده است. ماموریت شما این است که در کمتر از 3 ثانیه او را پیدا کرده و از این طریق بتوانید مهارت های فردی و شناختی خود را اثبات کنید

از آنجایی که زمان زیادی برای حل سوال تصویری شناسایی مسافر زمان ندارید، مهم است که به تصویر دقت کنید. شما باید به شدت متمرکز باشید. به هیچ چیز غیر از این تست فکر نکنید. اگر در پازل تصویری زیر دقیق باشید، سریعتر از آنچه تصور می کردید به هدف خواهید رسید. بنابراین اگر واقعاً برای یافتن آنها به دقت و تمرکز نیاز دارید، چند ثانیه نفس بکشید و سپس دوستان خود را به چالش بکشید. آنها را غافلگیر خواهید کرد.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: کدوم مادر حماقت بزرگی مرتکب شده؟!

سوال تصویری شناسایی مسافر زمان-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری شناسایی مسافر زمان

اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید باید به شما بگوئیم که زمان شما به پایان رسیده است. لذا می توانید از فرصت دوم خود برای رسیدن به پاسخ استفاده کنید. 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا آزمون را مورد بررسی قرار دهید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری شناسایی مسافر زمان: همان طور که در توضیحات اشاره شد، عکس مربوط به یک پارتی در دهه هفتاد میلادی است. به مرد علامتگذاری شده دقت کنید. او یک گوشی همراه در جیب دارد. گوشی همراه در آن زمان هنوز اختراع نشده بود.

این مطلب هم جالبه: آزمون قدرت بینایی: افراد تیزبین در یک نگاه حرف O را بین Q ها پیدا می کنند!

سوال تصویری شناسایی مسافر زمان-2

امیدوارم از سوال تصویری شناسایی مسافر زمان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هفده =

دکمه بازگشت به بالا