سرگرمیتست شخصیت

در تست شخصیت رابطه و روابط مشترک بفهمید چه چیزی شما را در یک رابطه ناراحت و تحریک میکند!

تست شخصیت رابطه و روابط مشترک؛ شما اگر متأهلید ممکن است به همراه همسرتان بهترین زوج دنیا باشید، با این حال باید با ناراحتی‌های گاه به گاه زندگی مشترک کنار بیایید. کی درست نمیگه؟ کی درست میگه و … را باید کنار بگذارید و مرتب برای هم فداکاری کنید. اما واقعا چه چیزی شما را در روابط تحریک می کند؟ امروز با تست شخصیت رابطه و روابط مشترک در خدمت شما هستیم.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی نیازمند ثروتمند؛خیلی تیزبینی اگه فرد ثروتمند رو بین نیازمندا گیر بیاری

تست شخصیت رابطه و روابط مشترک

در ابتدای رابطه تان، زمانی که شما دو نفر دنیا را با هم می بینید، همه چیز درهم و برهم است. اما در نهایت، زمانی که یکدیگر را بیشتر و بیشتر کشف می‌کنید، آسیب‌پذیری‌ها و نقاط ضعف یکدیگر را درمی‌یابید.

مطمئناً، شما سعی می‌کنید مراقب باشید و روی آن سرعت‌گیرها کار کنید، اما اگر از آنچه شما را تحریک یا ناراحت می‌کند آگاه نباشید، چه؟ آیا از چیزهای بی اهمیت عصبانی می شوید و حتی نمی دانید واقعاً چه چیزی شما را آزار می دهد؟ این محرک های رابطه می توانند قاتلان بالقوه رابطه باشند! بنابراین، برگردیم به سؤال ما، چه چیزی شما را در روابط ناراحت و تحریک می کند؟

شاید خوشتان بیاید: تست هوش ایموجی و ضرب المثل1؛اگه خودتو باهوش میدونی ایموجی ها کدوم ضرب المثل فارسی رو میگن؟

نحوه انجام تست شخصیت رابطه و روابط مشترک

همیشه بهتر است در ضمیر ناخودآگاه خود عمیق بگردیم و شیاطین خفته خود را که روابط ما را تهدید می کنند، بشناسیم. تست شخصیت رابطه و روابط مشترک ما به شما کمک می کند تا آنچه را که شما را در روابط بیشتر تحریک می کند کشف کنید.

تصویری که اولین بار می بینید نشان می دهد که چه چیزی شما را در روابط تحریک می کند.

این تست شخصیت تصویری رابطه را انجام دهید تا ناامنی ها و ترس های پنهان خود را که بی سر و صدا سعی در خراب کردن روابط عاشقانه شما دارند، بشناسید.

به تصویر تست شخصیت رابطه و روابط مشترک نگاه کنید و متوجه شوید که چه چیزی ابتدا توجه شما را جلب می کند. تصویری که ابتدا می بینید می تواند محرک های رابطه پنهانی شما را فاش کند. برای خواندن تفسیر خود مقاله را تا پایان بخوانید.

آنچه شما را در روابط تحریک می کند بر اساس آنچه ابتدا دیدید:

  1. یک شخص
  2. یک چهره
  3. یک درخت
  4. ماه

تست شخصیت رابطه و روابط مشترک

دیدن یک شخص در تست شخصیت رابطه و روابط مشترک

اگر ابتدا “شخص” را دیدید، پس آنچه شما را در روابط تحریک می کند ترس شما از آسیب پذیر بودن است. شما می خواهید یک رابطه قوی و صمیمی با شریک زندگی خود داشته باشید، اما گاهی می ترسید که شریک زندگی تان، شما واقعی را ببیند. با تمام عیب ها و نواقص تان.

ممکن است در کودکی مورد انتقاد شدید قرار گرفته باشید و به شما این باور را داده اند که برای به دست آوردن محبت و عشق باید در هر کاری که انجام می دهید کامل باشید. خب این درست نیست شما لایق عشق هستید، چه اندام عالی داشته باشید یا بهترین نمرات را داشته باشید.

کسی که به شما اهمیت می دهد، شما را واقعی خواهد دید و شما را همانگونه که هستید دوست خواهد داشت. از بیان کامل خود به کسی که دوستش دارید ابایی نداشته باشید.

دیدن چهره در تست شخصیت رابطه و روابط مشترک

اگر ابتدا “چهره” را دیدید، پس آنچه شما را در روابط تحریک می کند، ترس از دست دادن خود است. این بدان معنی است که شما مخفیانه نگران این هستید که خود را در رتبه دوم قرار دهید. شما اهل خودپسندی نیستید، اما فکر فراموش کردن نیازها، آرزوها و خواسته های خود به حساب شریک زندگی، شما را می ترساند.

شاید دیده باشید که یکی از نزدیکانتان در حین تامین نیازهای شریک زندگی، خود را گم کرده است. شما نمی خواهید راه آنها را دنبال کنید و هویت خود را از دست بدهید. اما نکته اینجاست، شما مجبور نیستید!

شما می توانید یک رابطه سالم بر اساس مراقبت و قدردانی متقابل داشته باشید که در آن نیازی به فداکاری و سازش در دیدگاه ها و اصول خود نباشید. فرد مناسب برای اهداف زندگی شما ارزش قائل است و شما دو نفر می توانید از یکدیگر مراقبت کنید و در عین حال رشد فردی خود را نیز توسعه دهید.

دیدن درخت در تست شخصیت رابطه و روابط مشترک

اگر ابتدا «درخت» را دیدید، پس چیزی که شما را در روابط تحریک می‌کند، ترس شما از زمان کافی است. شما نگران از دست دادن فضای شخصی و «زمان من» در رابطه خود هستید. شما فردی هستید که برای سازماندهی افکار خود به تنهایی نیاز دارید و اگر به وقت استراحت مورد نظر خود نرسید، احساس غمگینی و تلخی می کنید.

محرک رابطه پنهان شما این است که وقت کافی برای خود ندارید. اما چرا به جای اینکه مخفیانه در مورد این موضوع غمگین شوید، در مورد نیازهای خود با شریک زندگی خود صحبت نمی کنید؟

اجباری نیست که زن و شوهر برای داشتن یک رابطه موفق هر کاری را با هم انجام دهند. در واقع، اختصاص دادن زمان شخصی و داشتن فضای تنفسی در رابطه تان خوب است. هر دوی شما می توانید مدتی برای رسیدگی به نیازهای فردی خود برنامه ریزی کنید.

دیدن ماه در تست شخصیت رابطه و روابط مشترک

اگر ابتدا “ماه” را دیدید، پس آنچه شما را در روابط تحریک می کند ترس شما از درد دل است. شما در سکوت خود را برای دل شکستگی اجتناب ناپذیر آماده می کنید. شما به نوعی از ایده “خوشبختانه برای همیشه” دست کشیده اید و فرض کرده اید که تمام داستان های عاشقانه باید با اشک و رویاهای از بین رفته خاتمه یابد.

می دانید که باید از این ذهنیت خارج شوید درست است؟ این نوع بدبینی هیچ سودی برای شما ندارد. ترس های شما مانع از اتفاقات بد نمی شوند، اما مطمئناً شما را از لذت بردن از لحظات خوب باز می دارند.

بله، همه عشق ها، پایان خوش خود را ندارند و برخی فقط به فصلی از زندگی شما تبدیل می‌شوند، اما این بدان معنا نیست که از آنها عبور خواهید کرد. زندگی برای زیستن ساخته شده است و بنابراین شما باید تمام آنچه را که زندگی ارائه می دهد، تجربه کنید. سعی کنید در لحظه زندگی کنید و تسلیم نگرانی از آنچه ممکن است رخ دهد، نشوید.

امیدوارم از تست شخصیت رابطه و روابط مشترک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اینارم ببین:

تست شخصیت شناسی درب؛بیشتر از همه، دوست دارید از کدام درب عبور کنید؟

تست شخصیت شناسی تصویری مسیر؛مسیری که انتخاب می کنید فلسفه زندگی شما را آشکار می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نوزده =

دکمه بازگشت به بالا