سرگرمیتست هوش

حدس این کلمه واقعا نیازمند هوش خفنی هستش! + پاسخ گرافیکی

بازی حدس کلمه باب اسفنجی: سوال های فکری و همینطور حدس کلمه ای از بهترین سرگرمی ها برای به چالش کشیدن ذهن و محک IQ هر فردی است. در این چالش هوش باید کلمه مورد نظر را حدس بزنید. با یک بازی حدس کلمه از بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

بازی های فکری به هر نوع فعالیت ذهنی هدفدار به‌ صورت فردی یا گروهی گفته می‌شود که بتواند تاثیرات مثبت قابل قبولی را در ذهن، روحیه، شخصیت و زندگی هر انسانی؛ بدون در نظر گرفتن عواملی مانند سن، جنس، نژاد و وضعیت جسمانی ایجاد کند و باعث تمرکز در فرد شود.  بازی‌های فکری در عین لذّت و شادابی موجب به چالش کشیده شدن توان فکری ، تمرکزی ، IQ و EQ فرد شده و به مرور باعث تعالی فرد در این توانایی‌ها می‌شود.

این مطلب هم جالبه: تست تمرکز: عدد متفاوت را بین اعداد 437 شناسایی کنید!

بازی حدس کلمه باب اسفنجی

سعی کنید با توجه به عکس داده شده کلمه مورد نظر را حدس بزنید، آماده هستید؟ فقط 5 ثانیه فرصت دارید… واقعا تصویر ساده ایست، خیلی معطل نکنید!

بازی حدس کلمه باب اسفنجی-1

این مطلب هم جالبه: با پیدا کردن پلنگ کوهستان ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: آزمون تمرکز: تعداد الاغ های تصویر را در 10 ثانیه شناسایی کن!

.

.

.

.

.

اگر هنوز پاسخ بازی حدس کلمه باب اسفنجی را نیافته اید عجله نکنید و 3 ثانیه دیگر به خودتان فرصت دهید، سپس جوابی که در پایین صفحه برایتان قرار داده ایم را ببینید. درگیر شدن ذهن تان با این سوالات باعث تقویت حافظه شما و سریعتر شدن در حل معماها می شود.

این مطلب هم جالبه: بگو در نگاه اول چه دیدی تا شخصیت درونی ات رو بهت بگم + تفسیر کامل

.

.

.

پاسخ بازی حدس کلمه باب اسفنجی

جواب: 1 پرس کباب برگ!

 

بازی حدس کلمه باب اسفنجی-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اهل فان مطالب متنوعی از انواع پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

آزمون هوش بصری فنجان قهوه: کدام لیوان زودتر با قهوه پر می شود!؟

با پیدا کردن کلمه BIRD در تصویر اثبات کن که مثل عقاب تیزبین هستی!

اشتباه تصویر این زوج باغبان عاشق رو در 3 ثانیه پیدا کن! به نظرت آسونه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا