سرگرمیتست بینایی

تعداد آدمهای تصویر را در 10 ثانیه شناسایی کنید!

تست قدرت تمرکز با تعداد آدمها: آیا به جزئیات توجه دارید؟ اگر چنین است، سعی کنید تعداد آدمهای این تصویر را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنید. پیدا کردن آدمهای موجود در این تصویر یک چالش واقعی است! در این بازی تصویری، مهارت های مشاهده، تمرکز و مهارت های بصری شما مورد آزمایش قرار می گیرد. هدف این است که بدانید دقیقاً چند انسان در این تصویر پنهان شده اند. در نگاه اول، این تست ساده به نظر می رسد، اما مراقب باشید، نباید آن را دست کم گرفت.

این آزمایش می تواند به خصوص دشوار باشد زیرا دیدن برخی از افراد در این تصویر کمی مشکل است و احتمالا آن ها خود را مخفی کرده اند.  آیا شما آماده هستید تا چالش را قبول کنید و این بازی را انجام دهید؟ این بازی یک راه عالی برای گذراندن زمان و سرگرم کردن خود به شیوه ای سرگرم کننده است. هر کسی می تواند آن را بازی کند، به شرطی که چند دقیقه فرصت داشته باشید. با مجله خبری اهل فان و تست قدرت تمرکز با تعداد آدمها همراه شوید.

این مطلب هم جالبه: باهوشا در یک نگاه پدر واقعی نوزاد را شناسایی می کنند!؟

تست قدرت تمرکز با تعداد آدمها

شما می توانید این بازی را به تنهایی یا با دیگران بازی کنید، نکته اصلی این است که اوقات خوبی داشته باشید، چه برای استراحت و چه برای به چالش کشیدن دوستان خود، می توان آن را به طرق مختلف بازی کرد.

علاوه بر این، این بازی می تواند برخی از مهارت های شما را تقویت کند. با بررسی دقیق هر قسمت از تصویر، توانایی خود را برای تشخیص جزئیات ظریف و شناسایی اشکال در صحنه های پیچیده توسعه می دهید. این یک راه سرگرم کننده برای کار بر روی مهارت های خود در حین تفریح ​​است. پس اگر آماده هستید به دقت به تصویر تست قدرت تمرکز با تعداد آدمها نگاه کنید.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: کدوم پیرزن ترسناک و مخوفه و میخاد کسیو بکشه؟!

تست قدرت تمرکز با تعداد آدمها-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت تمرکز با تعداد آدمها

آیا موفق به شمارش تمام آدمهای موجود در تصویر شدید؟ در اینجا نحوه شمارش موفقیت آمیز آمده است. قبل از شروع به شمارش، لحظه ای به کل تصویر نگاه کنید. این به شما یک ایده کلی از چینش آدمها در تصویر می دهد.در صورت لزوم روی تصویر زوم کنید تا کوچکترین جزئیات را بررسی کنید.

این می تواند به شما کمک کند تا همه آدمهای تصویر را تشخیص دهید. هنگامی که همه آدمها ها را شمردید و به یک عدد رسیدید، آخرین بار به تصویر کامل نگاه کنید و مطمئن شوید که چیزی را از دست نداده اید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت تمرکز با تعداد آدمها: در این تصویر در مجموع 7 نفر وجود دارد. اگر جواب را پیدا کردید به شما تبریک می گویم! این بازی تمرینی برای صبر و مشاهده است و شما به خوبی موفق به شناسایی هر یک از آدمها شدید! توجه شما به جزئیات و پشتکار شما نتیجه داد. به تقویت مهارت های مشاهده خود ادامه دهید، زیرا این می تواند در موقعیت های مختلف مفید باشد!

این مطلب هم جالبه: قدرت تمرکزتان را با پیدا کردن بادمجان متفاوت ارزیابی کنید!

تست قدرت تمرکز با تعداد آدمها-2

امیدوارم از تست قدرت تمرکز با تعداد آدمها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا