سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: کدوم پیرزن ترسناک و مخوفه و میخاد کسیو بکشه؟!

بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 2 پیرزن را در تصویر مشاهد می کنید که هرکدام مشغول فعالیت هستند، شما باید با دلیل تشخیص دهید کدام پیرزن ترسناک و مخوفه و یک قاتل است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم پیرزن یک قاتله. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: قدرت تمرکزتان را با پیدا کردن بادمجان متفاوت ارزیابی کنید!

بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل این است که شما باید با دلیل تشخیص دهید کدام پیرزن ترسناک و مخوفه و یک قاتل است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم پیرزن یک قاتله؟

بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل

آیا متوجه شدید کدوم پیرزن یک قاتله؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل: پیرزن سمت راست قاتل است، او دارد ساتور خود را تیز می کن و ساتور کوبیده شده بر روی میز اصلا عادی نیست و دارد برای کشتن آماده می شود. پیرزن سمت چپ مشکلی ندارد و او فقط یک شیرینی ترسناک برای مراسم درست کرده است!

بازی فکری شناسایی پیرزن قاتل-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا