سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: اگه زرنگی بگو کدوم فروشنده غذاش کشنده نیست؟!

بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما شما 3 فروشنده مواد غذایی را مشاهده می کنید، 2 تا از این فروشنده های غذایشان کشنده است و در صورت استفاده احتمالا خواهید مرد، شما باید بفهمید کدام فروشنده فذایش کشنده نیست و می توانید خرید کنید؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم فروشنده غذاش کشنده نیست. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده همراه باشید.

بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده این است که شما باید بفهمید کدام فروشنده فذایش کشنده نیست و می توانید خرید کنید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فروشنده غذاش کشنده نیست؟

بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده

آیا فروشنده با غذای غیرکشنده را شناسایی کردید؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده: فروشنده وسط با اینکه فست فود است، ولی کشنده نیست!

فروشنذه سمت راست کنارش مواد سمی و کشنده هست و احتمالا غذایش سمی است، فروشنده سمت چپ گوش در فضای آزاد فاسد است و خودش هم دستکش دارد و بهداشت فوق العاده داغون با  احتمال مسممیت بسیار بالا به خاطر گوشت فاسد.

بازی فکری شناسایی فروشنده غذای غیرکشنده-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =

دکمه بازگشت به بالا