سرگرمیمعمای تصویری

اگر تیزبینی سریع بگو کدامیک از این زنان خانه دار، واقعا خطرناک و مشکوک است!؟

آزمون شناسایی همسر متفاوت: امروز هم در سایت اهل فان با یک آزمون معمایی جالب دیگر با شما همراه است. شما باید در این آزمون زن خانه دار مشکوک را شناسایی کنید.این آزمون نیز از جمله سوالات تصویری است که برای پاسخگویی به آن شما باید از تمام مهارت های شناختی و همچنین تیزبینی خود استفاده کنید. بسیازی از شرکت کنندگان در این آزمون مدعی هستند که تنها افراد تیزبین و نکته سنج قادر هستند در زمان مشخص شده 4 ثانیه آن را رمزگشایی کنند.

پس از انتشار آزمون شناسایی همسر متفاوت در فیس بوک، این آزمون توانست بسیار مورد توجه قرار بگیرد. در واقع این آزمون در عین جذاب بودن توانست به خوبی ذهن و فکر و حتی نکته سنجی افراد را تحت تأثیر قرار دهد. شما برای اینکه بتوانید مهارت های خود را افزایش دهید باید به صورت روزانه و منظم، مغز خود را ورزش دهید. مجله سرگرمی اهل فان این زمینه را برای شما فراهم کرده است. کافی است به صورت روزانه و مرتب با این وب سایت و آزمون های آن همراه باشید.

اینو باهوشا فقط میتونن جواب بدن:آزمون شناسایی مادر دروغگو؛اگه باهوشی بگو کدوم زن مادر واقعی کودک می باشد

این تست هم جالبه : آزمون چالشی یافتن اتومبیل متفاوت: فقط افراد با ضریب هوشی بالای 105 می توانند در 5 ثانیه ببینند!

آزمون شناسایی همسر متفاوت

همانطور که اشاره شد سوالات و معماهای تصویری می توانند به خوبی ذهن و مغز شما را به فعالیت وادار کند. به باور محققان، مغز برای حفظ سلامتی خود نیازمند فعالیت مثبت است. شما می توانید با کمک انواع و اقسام بازی های فکری آن را وادار به فعالیت و ورزش کنید. آزمون شناسایی همسر متفاوت نیز از جمله آزمون هایی است که دقت و تمرکز و حتی بینایی شما را به چالش کشیده و مغز شما را به فعالبت بیشتر وادار می کند. با مجله سرگرمی اهل فان و آزمون شناسایی همسر متفاوت همراه باشید.

در تصویر آزمون شناسایی همسر متفاوت شما با تصویری روبرو هستید که در آن دو زن خانه دار را مشاهده می کنید. در نگاه اول همه چیز عادی به نظر می رسد. اما اگر خوب دقت کنید این زنان خانه دار شاید مشکوک به نظر برسند. اما یکی از این زنان بسیار مشکوک و در عین حال خطرناک است. به نظر شما کدامیک واقعا مشکوک و خطرناک است؟

اگر آماده هستید تصویر را با هم ببینیم. یادتان باشد برای رمزگشایی این آزمون فقط 4 ثانیه فرصت دارید.

اگه ادعا داری ریاضیت خوبه اینو جواب بده:فکر می کنید ریاضی تان خوب است؟ اما این تست را اشتباه حل میکنید!

آزمون شناسایی همسر متفاوت

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی همسر متفاوت

احتمالاً هنوز به دنبال یافتن پاسخ هستید؟ اگر هنوز هم تمایل به یافتن پاسخ هستید ما زمان دوم را در اختیار شما قرار می دهیم. چون زمان اول شما به پایان رسیده است. با دقت باز به جزئیات تصویر نگاه کنید.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی همسر متفاوت: در نگاه اول شاید همگی زن سمت چپ را زن مشکوک تصویر معرفی کردند. اما واقعا این گونه نیست. هیچ نشانه ای وجود ندارد که او خطرناک باشد و یا یک قانل سریالی باشد. وجود اره و کاردهای مختلف نمی تواند دلیل مشکوک بودن باشد. اما زن سمت راست در حال هم زدن قابلمه ای است که به جای آب درونش، خون ریخته است. به کیسه خون نگاه کنید. این زن یک زن خانه دار نیست. او یک خون آشام است.

پاسخ آزمون شناسایی همسر متفاوت

امیدوارم از پاسخ آزمون شناسایی همسر متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله سرگرمی اهل فان تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

اینارم ببین:

 

فقط یک کارگاه کار کشته می تواند این معما را حل کند و دزد را شناسایی کند!!!

آزمون شناخت بچه خون آشام؛کدم یکی از بچه ها به نظرتون یک خون آشامه؟

فقط اگر چشمان تان سالم باشد پاندا را در عرض 5 ثانیه در تصویر پیدا می کنید!

تست شخصیت، خود و اطرافیان را بهتر بشناسید: کدامیک از این مناظر برایتان جذاب تر است!؟

آزمون روان شناسی: اگر در این موقعیت باشی، به چه کسی چتر نجات داده و او را کمک می کنی؟

آزمون شناختن مرد خیانتکار؛اگه چشمای تیزبینی داری بگو چرا این مرد خیانتکاره؟

آزمون شناسایی والدین مرده؛اگه باهوشی بگو کدوم یک از والدین بچه ها مرده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا