سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناسایی زندانی تازه وارد؛ اگر باهوشی زندانی تازه وارد را در 8 ثانیه شناسایی کن!

آزمون شناسایی زندانی تازه وارد؛ شما در آزمون شناسایی زندانی تازه وارد با تصویری از یک سلول زندان روبرو هستید. تعدادی زندانی در این سلول حضور دارند. هر کدام به کاری مشغول هستند. سوالی که در آزمون شناسایی زندانی تازه وارد مطرح می شود این است که چه کسی در میان این جمع تازه وارد زندان شده است؟

آیا شما میتوانید این فرد تازه وارد به زندان رو پیدا کنید و دلیل شما برای انتخاب شخص مورد نظرتان چیست؟

جالب است: آزمون شناسایی احمق ترین آدم؛کدوم فرد به نظرتون احمق ترین فرد در تصویر است!؟

با آمادگی کامل تصویر زیر را نگاه کنید. تحلیل و منطق شما می تواند به حل این ازمون کمک کند. پس چشمان خود را ببندید. نفس عمیقی بکشید و سپس چشمان خود را باز کرده و به دقت زوایای تصویر را نگاه کنید چون مدت زمان شما محدود است.

حتما ببین: از دست نده: معمای هوش شرلوک هولمز: سناریوی قتل را در 5 ثانیه کشف کنی نابغه ای!

تصویر آزمون شناسایی زندانی تازه وارد

آزمون شناسایی زندانی تازه وارد

معمای تصویری امروز از آن دسته معماها و سوالات هوش تصویری است که شما برای ارائه پاسخ به آن، یاید از تمام مهارت ها و توانائیهای شناختی خود استفاده کنید. برخی از معماها وسوالات هوش به نحوی طراحی می شوند که برای پاسخگویی شما نیازمند قوه تخیل و تحلیل قدرتمند هستید.

به این ترتیب این قبیل سوالات و بازی های فکری علاوه بر اینکه می توانند مهارت های شناختی شما را محک بزنند، آزمونی دقیق و جذاب برای بررسی میزان قدرت تحلیل شماست. آزمون شناسایی زندانی تازه وارد مجله اینترنتی اهل فان از جمله همین آزمون هاست که بسیار چالش برانگیز است.شما باید به کمک نشانه ها و نیز درک و منطق خود آن را حل کنید.

انجام مستمر بازی های فکری باعث می شود که شما بدون آنکه متوجه شوید، متمرکزتر، دقیق تر و تیزبین تر شوید.اگر تاکنون پاسخ درستی برای این آزمون پیدا نکرده اید، میتوانید زمان بیشتری را برای تجزیه و تحلیل عکس سپری کنید.

حتما امتحان کنید: شخصیت شناسی تصویری حیوانات قدرتمند: ابتدا تصویر شیر را دیدید یا ببر؟

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

اینم ببین:تست قدرت بینایی شش حیوان ،افراد تیزبین می توانند همه موجودات استتار شده در تصویر را پیدا کنند!

پاسخ آزمون شناسایی زندانی تازه وارد

جواب کاملا مشخص است ، زندانی های تازه وارد،حسرت آزادی را دارند. لذا کسی که نزدیک در سلول ایستاده، تازه وارد است. او هنوز باور نکرده است که به زندان افتاده است. شاید هم خیال می کند که در خواب است.

از دست نده: تست شخصیت شناسی تصویری طوطی قرمز چه دیدید، تا بگوئیم چه جور آدمی هستید!؟

پاسخ آزمون شناسایی زندانی تازه وارد

ایا توانستید در یک نگاه و به راحتی به آزمون شناسایی زندانی تازه وارد جواب دهید؟آیا شما هم میتوانید دلایل دیگری برای حل کردن این آزمون بیابید؟منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

امیدوارم از آزمون شناسایی زندانی تازه وارد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

فرآیند تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

اینارم ببین:

آزمون شناسایی بازمانده واقعه: کدام دختر زنده می ماند؟! اینک آخرالزمان یا زوزه گرگها؟!

آزمون شناسایی قاتل شوهر؛هر دو زن تصویر قاتل‌ می باشند، ولی کدام یکی همسر خود را به قتل رسانده است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا