سرگرمیتست بینایی

تمرکزت خوب باشه در 15 ثانیه تفاوت های دو تصویر خانواده را در جزیره پیدا می کنی!؟

آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده: باید بدانید که شما در آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده در صورتی موفق خواهید بود که دارای ذهنی متمرکز و چشمانی تیزبین باشید. شما باید بتوانید تفاوت های موجود را در کمتر از 15 ثانیه شناسایی کنید. در صورتی که در زمان 15 ثانیه ای موفق به انجام این کار شدید باید بگوئیم که یک نابغه تمام عیار هستید. نابغه ای که هم دقت کافی دارد و هم از تمرکز و قدرت بینایی کافی برخوردار است. پس اگر جرات دارید تا میزان توانائیهای شناختی خود را مورد سنجش قرار دهید با آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده و مجله خبری اهل فان همراه شوید.

باید گفت که برای حل آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده که سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است، باید تمام حواس خود را فعال کنید. طراح و سازنده آزمون با توجه به نظراتی که ذیل این تصویر در شبکه اجتمای ردیت منتشر شد، معتقد است که تنها 28 درصد از اشتراک کنندگان توانستند در تلاش اول تمام 8 تفاوت موجود میان دو تصویر خانواده در جزیره را شناسایی کنند. آیا آماده هستید که یک رکورد جدید را در انجام چنین آزمون هایی ثبت کنید؟

آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده

باید آنچه که شما در آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده با آن روبرو هستید: باید در کمتر از 15 ثانیه 8 تفاوت میان این دو تصویر از خانواده را پیدا کنید.

تمام حواس خود را فعال کنید و با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده نشان دهید که متخصص هستید. تمام جزئیات آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده را به دقت تجزیه و تحلیل کنید زیرا تنها در این صورت است که می توانید 8 تفاوت را پیدا کنید. همانطور که اشاره شد شما فقط 15 ثانیه فرصت دارید تا پیروز شوید! زمان شما از هم اکنون شروع شد.

این مطلب هم جالبه: تست هوش: با دلیل بگوئید که کدامیک از این خانم ها حامله نیست!؟

آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده

در صورتی که 3 تفاوت را در 5 ثانیه پیدا کردید به شما تبریک می گوئیم. فقط افراد شجاع تشویق می شوند تا این چالش تصویری را توسعه دهند که در رتبه های بالای در آزمون های چالشی قرار دارد. لذا اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، طبیعی است. پس می توانید دوباره تلاش کنید تا تفاوت ها را پیدا کنید. می دانیم که آزمون به این راحتی نبود، اما مهم این است که شما تلاش کردید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده: 8 تفاوت موجود در تصویر ذیل علامتگذاری شده است. شما چند تفاوت را پیدا کردید؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

این مطلب هم جالبه: نابغه ها جواب بدن: مجموع ارزش عددی ساندویج، پسرک و کتونی چند می شود!؟

آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده-2

امیدوارم از آزمون شناسایی تفاوت های تصویر خانواده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا