سرگرمیتست بینایی

آزمون تمرکز: با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر زن مهماندار، توانائیهای شناختی خود را ارزیابی کنید!

آزمون شناسایی تفاوت تصویر زن مهماندار: خود را آزمایش کنید و 3 تفاوت موجود میان دو تصویرمهماندار هوایی را در 12 ثانیه پیدا کنید. مهارت های مشاهده خود را با این معمای تصویری به چالش بکشید، معمایی که در آن تصویر یک مهماندار هوایی دیده می شود. توهمات نوری ذهن را مجذوب خود می کند و درک ما از واقعیت را به چالش می کشد. این پدیده های بصری مغز را فریب می دهند و باعث می شوند آنچه را که می بینیم زیر سوال ببریم. با مجله خبری اهل فان و آزمون شناسایی تفاوت تصویر زن مهماندار همراه باشید.

توهم‌های نوری که اغلب با اشکال، رنگ‌ها و الگوهای فریبنده مشخص می‌شوند، از تمایل مغز برای ایجاد فرضیاتی درباره اطلاعات بصری که دریافت می‌کند سوء استفاده می‌کنند. ذهن ممکن است تصاویر دو بعدی را به عنوان سه بعدی تفسیر کند یا حرکت را در جایی که وجود ندارد درک کند. هنرمندان و طراحان از این توهمات برای خلق آثار مسحورکننده ای استفاده می کنند که درک متعارف را به چالش می کشد. یکی از انواع متداول توهم نوری، شکل مبهم است، جایی که مغز در تقلا برای تصمیم گیری بین تفسیرهای متعدد از یک تصویر است.

شاید بپسندید: می تونی بگی اشتباه تصویر چیه؟ تنها 10 درصد افراد تونستن درست بگن!

آزمون شناسایی تفاوت تصویر زن مهماندار

به این ترتیب توهمات نوری نه تنها سرگرم کننده هستند، بلکه بینش های ارزشمندی را در مورد پیچیدگی های ادراک بصری انسان ارائه می دهند. با کاوش و قدردانی از این خلاقیت های خم کننده ذهن، درک عمیق تری از تعامل پیچیده بین چشم ها و مغزمان به دست می آوریم و تفاوت های ظریف دنیای بصری اطرافمان را برجسته می کنیم.

در این معمای تصویری با توهم نوری، مهارت‌های مشاهده‌ای مشتاق شما با بررسی دو تصویر به ظاهر یکسان مهماندار هوایی مورد آزمایش قرار می‌گیرد. به جزئیات داخل عکس ها دقت کنید و سعی کنید تفاوت های ظریفی را که آنها را متمایز می کند، تشخیص دهید.

چالش در شناسایی سه تفاوت کلیدی در یک محدودیت زمانی تنها 12 ثانیه ای است. مراقب تغییرات در حالات چهره، جزئیات یکنواخت یا هر تغییر ظریف دیگری باشید که ممکن است از یک نگاه معمولی فرار کند. این پازل نه تنها سرگرم کننده است، بلکه یک تمرین عالی برای تقویت درک بصری و توجه به جزئیات است. بنابراین، برای یک چالش بصری سریع و هیجان انگیز آماده شوید، همانطور که در تلاش برای تشخیص تفاوت های بین این دو عکس مهماندار هوایی هستید!

آزمون شناسایی تفاوت تصویر زن مهماندار-1
.
.
.
.
.
.
.

جواب آزمون شناسایی تفاوت تصویر زن مهماندار

آیا توانستید تفاوت های موجود میان دو تصویر مهماندار هوایی را پیدا کنید؟ اگر هنوز بدنبال شناسایی تفاوت ها هستید، باید بدانید که زمان شما به پایان رسیده است. شما می توانید بار دیگر توانائیهای خود را امتحان کرده و بیشتر تلاش کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ: تمام تفاوت ها در این تصویر علامتگذاری شده اند. آیا شما توانستید در زمان دوم این تفاوت ها را شناسایی کنید؟

آزمون شناسایی تفاوت تصویر زن مهماندار-2

 

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر پیرمرد را پیدا کنید!

امیدوارم از آزمون شناسایی تفاوت تصویر زن مهماندار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

3 تفاوت تصویر خرس ولنتاین رو پیدا کن! فکر می کنی ساده هست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =

دکمه بازگشت به بالا