سرگرمیتست بینایی

اگه متوجه اشتباه تصویر بشی نشون میده چشمانی تیزبین داری!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر شترها: یکی از مطالبی که در شبکه های اجتماعی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است، اشتباهات موجود در تصاویر است. گاهی تصاویری منتشر می شوند که ممکن است با نگاه سطحی هیچ مشکلی نداشته باشند، اما یک ذهن تیزبین و خلاق می تواند در یک نگاه ، اشتباه یا اشتباهات موجود در تصویر را شناسایی کند. مجله خبری اهل فان نیز به صورت مرتب و مستمر در بخش تفریح و سرگرمی نمونه این تصاویر را منتشر می کند.

این تصاویر می توانند سطح دقت و تمرکز هر فردی را افزایش دهند. به واقع زندگی امروزی علاوه بر مشکلات فراوان دیگرش، کم تحرکی و کمبود فعالیت را به همراه دارد. شاید کم تحرکی باعث بوجود آمدن بیماری های دنیای مدرن نیز شده باشد. فراموشی، آلزایمر و … نمونه این بیماری هاست که می تواند هر فردی را درگیر کند. اما افزایش فعالیت های مغز می تواند، این عنصر حیاتی و مهم را از بیماری حفظ نماید. با  مجله خبری اهل فان و آزمون شناسایی اشتباه تصویر شترها همراه باشید و مغز خود را خوب ورزش دهید.

این مطلب هم جالبه: حدس این کلمه واقعا نیازمند هوش خفنی هستش! + پاسخ گرافیکی

آزمون شناسایی اشتباه تصویر شترها

بدین ترتیب انواع و اقسام بازی های فکری نظیر تست ها، سوالات هوش، معماهای تصویری و … فرصت مناسبی را فراهم می کند تا لحظاتی را از دل مشغولی های زندگی روزانه خود نجات دهیم. این بازی ها می تواند وضعیت بهتری را برای زندگی ما فراهم کنند. مغز فعالیتش افزایش پیدا کرده و به تبع آن مهارت های شناختی ما افزایش پیدا کند.

در تصویر آزمون شناسایی اشتباه تصویر شترها شما با تصویری از صحرا و شترهایی روبرو هستیم. در نگاه اول همه چیز عادی است. اما اگر خوب دقت کنید، یک اشتباه فاحش در تصویر خواهید دید. اگر آماده هستید به تصویر ذیل نگاه کنید. البته برای این که آمادگی کافی به دست آورید، ابتدا چشمان خود را ببندید. سپس لحظه ای مکث کنید. سپس به تصویر نگاه کنید. شما باید در یک لحظه خطا یا اشتباه موجود در تصویر را شناسایی کنید.

این مطلب هم جالبه: تست تمرکز: عدد متفاوت را بین اعداد 437 شناسایی کنید!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر شترها-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه تصویر شترها

احتمالا توانسته اید اشتباه موجود در تصویر را شناسایی کنید. اگر هنوز بدنبال پاسخ هستید ایرادی ندارد می تواند به بالا برگشته و با دقت تمام جزئیات تصویر را بررسی کنید. احتمالا بتوانید اشتباه را شناسایی کنید.

اگر شما در نگاه اول اشتباه را شناسایی کرده باشید، باید گفت که از نهایت دقت وتمرکز و جزئی نگری برخوردار هستید. اما اگر هم متوجه نشده اید، اشکالی ندارد. آزمون شناسایی اشتباه تصویر شترها و آزمون های مشابه می تواند یک تمرین عالی برای توسعه مهارت های شناختی باشد.

.

.

.

.

.

.

بله شما کاملا درست حدس زدید. اشتباه مربوط به شترهاست! وقت آن است که پاسخ صحیح را برای شما فاش کنیم. اشتباهی که باید در این تصویر مشاهده می شد، نبود سایه شتر است. در واقع، منطقی نیست که در وسط بیابان، جایی که خورشید در اوج خود قرار دارد، فقط تپه ها سایه های خود را داشته باشند.

این مطلب هم جالبه: با پیدا کردن پلنگ کوهستان ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر شترها-2

امیدوارم از آزمون شناسایی اشتباه تصویر شترها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

این مطالب هم جالبه ببینید

آزمون تمرکز: تعداد الاغ های تصویر را در 10 ثانیه شناسایی کن!

بگو در نگاه اول چه دیدی تا شخصیت درونی ات رو بهت بگم + تفسیر کامل

آزمون هوش بصری فنجان قهوه: کدام لیوان زودتر با قهوه پر می شود!؟

با پیدا کردن کلمه BIRD در تصویر اثبات کن که مثل عقاب تیزبین هستی!

اشتباه تصویر این زوج باغبان عاشق رو در 3 ثانیه پیدا کن! به نظرت آسونه؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 17 =

دکمه بازگشت به بالا