سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناخت آتشنشان قاتل؛کدوم یکی از آتشنشان ها زن رو به قتل رسونده است؟

آزمون شناخت آتشنشان قاتل؛در ساختمانی اداری گزارش آتش سوزی به اداره آتش نشانی میرسد و تیم اطفاء حریق برای خاموش کردن آتش به مکان آتش گرفته مراجعه میکنند و مشغول خاموش کردن آتش میگردند در همین حین هنگامی که آتش به طور کامل مهار میگردد در دفتر رییس اداره با صحنه عجیبی مواجه میگردیم،جنازه بی جان رییس در کف اداره پیدا می شود.

دو مامور آتش نشانی که در این اتاق می باشند مظنونان اصلی این قتل می باشند و یکی از این دونفر رییس اداره را به قتل رسانده است ،به نظر شما کدوم یکی از این دو مامور قاتل می باشد؟آیا میتوانید آزمون شناخت آتشنشان قاتل را با پیدا کردن قاتل پیدا کنید؟

ادعای باهوشیت میشه اینو جواب بده: آزمون کدام مادر بزرگ زامبی است؟اگه ادعا میکنی باهوشی بیا این تستو جواب بده

 

آزمون شناخت آتشنشان قاتل یکی از جدیدترین تست های هوش و معماهای تصویری در شبکه های اجتماعی است.پس تا میتوانید تمام توجه خود را معطوف به این آزمون کنید،این روزها با وجود مشغله های ذهنی بسیار زیاد این آزمون ها می تواند کمی ما رو از این دگیری فکری دور کند.

اینم ببین باحاله: کدوم یکی زن شوهرش رو دور می زنه و بهش وفادار نیست؟

 

تصویر آزمون شناخت آتشنشان قاتل

آزمون شناخت آتشنشان قاتل

باید بدانید که شما برای اینکه بتوانید مهارت های خود را افزایش دهید، به صورت روزانه و منظم، مغز خود را ورزش دهید. سایت اینترنتی اهل فان این زمینه را برای شما فراهم کرده است. کافی است به صورت روزانه و مرتب با این وب سایت و آزمون های آن همراه باشید.

در آزمون شناخت آتشنشان قاتل شما می توانید ثابت کنید و نشان دهید که فرد بسیار ماهری در رمزگشایی سوالات معمایی هستید . بدون مقدمه بیشتر، ما به شما توضیح خواهیم داد که راز این پرونده شامل چه چیزی است:رییس یک اداره مرده است و ماموریت شما این است که کشف کنید قاتل کیست؟ برای افزایش سطح پیچیدگی این معمای تصویری، حداکثر 10 ثانیه زمان برای یافتن پاسخ صحیح خواهید داشت. آماده باشید زیرا همه نمی توانند بر این چالش غلبه کنند. تصویر را با هم می بینیم. زمان شما از هم اکنون شروع شد!

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

زمان شما برای رسیدن به پاسخ صحیح برای این چالش کوتاه است و هم اکنون به پایان رسیده است. در انتهای مطلب، پاسخ آزمون شناخت آتشنشان قاتل را به اشتراک می گذاریم.امیدوارم که تونسته باشین به درستی قاتل رو شناسایی کرده باشین.

پاسخ آزمون شناخت آتشنشان قاتل

اتششان سمت راستی قاتل می باشد اگر به کفش های وی به دقت نگاه کرده باشید متوجه میشن که کفش های وی بسیار تمیز می باشد و این برای کسی که در عملیات خاموش کردن آتش نقش داشته بسیار عجیب می باشد.آیا شما هم میتوانید نشانه های دیگری برای شناختن وی ذکر کنید؟

پاسخ آزمون شناخت آتشنشان قاتل

آیا از آزمون شناخت آتشنشان قاتل خوشتان آمد؟توانستید جواب آزمون را به راحتی بیابید؟منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

امیدواریم از آزمون شناخت آتشنشان قاتل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

معماها و سوالات هوش

معماها به دلیل جذابیت های منحصر به فرد خود طرفداران بسیاری در میان کاربران در شبکه های اجتماعی دارند. معماها معمولا به دو دسته تقسیم می شود: دسته اول همان هایی است که به آن ها چیستان هم می گوییم و معمولا با گفتن یکسری جمله ها باید آن چیزی که دارد توصیف می شود را حدس بزنید.

دسته دوم شامل دسته ای از تصاویر هستند که تصاویر ریزی با جزئیات خاص در آن تعبیه شده و مهارت خاصی برای پیدا کردن می طلبد. این مهارت ها هوش شما را در زمینه معماها به چالش می کشد.

آدم هایی که معما حل می کنند از قدیم برای ما جذاب بوده اند؛ آن ها همان هایی بودند که در عصر کاغذی، جدول و سودوکو حل می کردند.

ولی امروز در دنیای دیجیتال این آدم های باهوش به فضای مجازی کوچ کرده اند. شاید شما هم جزو همان زرنگ ها هستید. پس این دسته از تست‌های سرگرمی ما را به هیچ وجه از دست ندهید.

اینارم ببین:

آزمون هوش ثروت باد آورده و معجزه آسا نصیب کدام خانوم خواهد شد؟!

آزمون شناسایی همسر واقعی؛کدوم یکی از این دو زن همسر مرد می باشد؟

تست سنجش ضریب هوشی: می تونی تو 4 ثانیه مشخص کنی که چه کسی را باید زودتر نجات داد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دو =

دکمه بازگشت به بالا