سرگرمیتست بینایی

دخترک فضایی را بین آدم‌های فضایی پیدا کنید!

آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز: ببینید آیا می توانید در کمتر از 10 ثانیه دخترک سبز را بین هیوالها و یا آدم فضایی های سبز ببینید یا خیر! مهارت های خود را آزمایش کنید و ببینید چقدر سریع می توانید دخترک سبز را که متعلق به این تصویر نیست را پیدا کنید. آیا اماده چالش یا آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز هستید؟

اگر بله، پس شما در جای درستی هستید.  این نوع بازی در شبکه های اجتماعی در سراسر جهان بسیار محبوب بوده است و اکنون نوبت شماست که مهارت های تصویری خود را آزمایش کنید. پس با مجله خبری اهل فان و آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز همراه شوید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر زیر نگاهی بیندازید و متوجه شوید که دخترک سبز پوش در کجا قرار دارد. پس به تصویر زیر نگاهی بیندازید و ببینید که آیا می توانید دخترک را پیدا کنید. این بازی فکری تصویری می تواند یک چالش بزرگ برای هر کسی باشد که عاشق پازل است . برای شناسایی دخترک سبز در کمتر از 10 ثانیه، تمرکز و مشاهده دقیق صحنه ضروری است.

این مطلب هم جالبه: قدرت بینایی‌ات رو با پیدا کردن عدد 219 تصویر اثبات کن! فقط 5 ثانیه وقت داری!

آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز

مهم است که به جزئیات هر حیوان، مانند شکل، رنگ و اندازه آنها توجه شود. همچنین ممکن است بخواهید شباهت ها و تفاوت های بین آنها را با هم مقایسه کنید تا به راحتی تشخیص دهید که به کدام یک تعلق ندارد. سعی کنید از زوایای مختلف به تصویر نگاه کنید و از تفکر خلاق خود نیز استفاده کنید. به عنوان یک نکته اضافی، چند ثانیه مکث کنید و قبل از شروع به جستجوی ناهماهنگی تصویر نفس عمیق بکشید.

بازی های مشاهده ای روشی موثر برای تقویت مهارت های شما در توجه به جزئیات هستند. توجه به چیزهای کوچک در زندگی می تواند دشوار باشد، اما نتیجه آن می تواند بسیار زیاد باشد. می تواند چشمان شما را به زیبایی و پیچیدگی دنیای اطراف باز کند. برای شروع، با نگاه کردن به یک صحنه یا شی شروع کنید و زمان بگذارید تا واقعاً تمام عناصر آن را بپذیرید. رنگ ها، شکل ها، بافت ها و هر جزئیات دیگری را که برجسته می شود در نظر بگیرید. انجام این کار به طور منظم می تواند به شما آموزش دهد که در همه زمینه های زندگی توجه بیشتری داشته باشید.

همانطور که تمرین می کنید، متوجه خواهید شد که جزئیات و نکات ظریف زندگی اغلب نادیده گرفته می شوند، اما اغلب مهم ترین هستند. پس تلاش کنید دخترک سبز را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنید.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: نوابغ زامبی شناس سریع بگن کدوم یکی تبدیل به زامبی شده؟!

آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز

آیا تا به حال دخترک سبز را پیدا کرده اید؟  تبریک به همه کسانی که در کمتر از 10 ثانیه دخترک سبز را مشاهده کردند! اگر نتوانستید آن را پیدا کنید، نگران نباشید. این آزمون می تواند یک تمرین خوب برای ذهن و فکر شما باشد.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز: در اینجا تصویری از دخترک سبز وجود دارد تا بتوانید ببینید که آن چه بوده است. این تمرین و بازی‌های مشابه به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های تمرکز و مشاهده خود را بهبود ببخشید، بنابراین بیشتر از آن‌ها استفاده کنید.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا بگو کدوم سلبریتی ورشکسته است؟!

آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز-2

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا