سرگرمیتست هوش

با قرار دادن + و × بین عبارت 2، 1، 6، 6=48، یک عبارت ریاضی صحیح ایجاد کنید!

آزمون تصویری ریاضی چالشی: یک معمای تصویری با چالش ریاضی که در آن کاربران علاقمند باید مشخص کنند که از سه عمل اصلی در میان اعداد کدام ها باید استفاده شوند تا به یک عبارت صحیح ریاضی دست پیدا کنیم. با استفاده از اعمال اصلی و علامت = استفاده کنید تا به عبارت ریاضی صحیح، دست پیدا کنید! بخش سرگرمی اهل فان امروز با آزمون تصویری ریاضی چالشی آمده تا مغز شما را به چالش بکشد. با مجله خبری اهل فان همراه باشید.

این بازی فکری به سرعت در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد، زیرا کاربران آن متوجه شدند که تکمیل آن آنقدرها هم که به نظر می‌رسد آسان نیست. بازیکنان باید در نظر داشته باشند که نتیجه عیک عبارت صحیح ریاضی باشد، بنابراین باید علائم  (2 عمل اصلی ریاضی + ×) را به صورت درست بین 4 عدد  (2، 1، 6، 6) قرار دهید تا به عبارت درست ریاضی و نتیجه 48 برسید.

این مطلب هم جالبه: آزمون ریاضی: مجموع وزنی 3 حیوان در معادله آخر را پیدا کنید!

آزمون تصویری ریاضی چالشی

پازل های تصویری می توانند لحظات عالی و سرگرم کننده را به ارمغان بیاورند، آنها به گونه ای ساخته شده اند که کاربران علاقمند بتوانند زمان خود را صرف به چالش کشیدن مهارت های مشاهده و تجزیه و تحلیل خود کنند. این پازل ها البته در کنار سرگرمی می توانند با به چالش کشیدن مغز، جزئی نگری، دقت و تمرکز ما را افزایش دهند.

در آزمون تصویری ریاضی چالشی، 4 عدد دیده می شود که شما با استفاده از دو عمل ریاضی و علامت =  باید به یک عبارت درست ریاضی برسید. باید فهمید از 2 عمل اصلی چگونه برای رسیدن به عبارت ریاضی استفاده کرد. این معمایی است که برای آن تنها اطلاع داشتن از دانش اولیه ریاضیات کافی است، اما نیاز به تفکر منطقی استثنایی دارد، آیا می خواهید آن را امتحان کنید؟ شما یک دقیقه وقت دارید.

آزمون تصویری ریاضی چالشی-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری ریاضی چالشی

امیدوارم تاکنون توانسته باشید به راه حل رسیده باشید. اگر در زمان تعیین شده موفق به حل آن شدید؟ تبریک می گویم! به نظر می رسد ریاضی شما بسیار عالی است یا ذهن آموزش دیده ای برای حل این نوع پازل ها دارید.

داشتن ذهن منطقی قوی به شما کمک می کند تا نظریه ها و مفاهیم ریاضی را بهتر درک کنید و به شما امکان می دهد در آینده معادلات پیشرفته تری را حل کنید.بازی های فکری یک راه فوق العاده برای به چالش کشیدن مغز و گسترش تفکر شما است. آنها می توانند به افزایش مهارت های حل مسئله، تقویت خلاقیت و افزایش قدرت حافظه کمک کنند. به علاوه، آنها سرگرم کننده هستند!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری ریاضی چالشی: اگر زمان شما گذشته و هنوز نتوانستید پاسخ مناسب را پیدا کنید، نگران نباشید، ما آن را در زیر با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. آفرین به همه کسانی که جرات کردند این چالش را قبول کنند. فقط تلاش برای حل این معمای ریاضی ذهن شما را تحریک کرد. برای کسانی که شکست خوردند، این یک تمرین عالی بود تا محدودیت های خود را شناسایی کنند. وقت آن است که راه حل این تست ریاضی را برای شما فاش کنیم.

به همه کسانی که در کمتر از 30 ثانیه آن را فهمیدند تبریک می گویم! جواب در تصویر ارائه شده است.

این مطلب هم جالبه: با شناسایی انسان تصویر، تیزبینی خود را ارزیابی کنید!

آزمون تصویری ریاضی چالشی-2

امیدوارم از پاسخ آزمون تصویری ریاضی چالشی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا