سرگرمیتست بینایی

آزمون تمرکز: کدوم طاووس با دوتای دیگه فرق داره!

آزمون تصویری با شناسایی طاووس متفاوت: همه یک بازی فکری خوب را دوست دارند و هیچ چیز سرگرم کننده تر از یک تصویر متفاوت نیست. اما آیا می‌دانستید که دانشمندان توانستند بخش مهمی از مغز سمت راست را شناسایی کنند که هنگام حل سوالات هوش فعال می شود. بسیاری از مطالعات علمی نشان می دهد که انجام این نوع پازل ها راهی عالی برای جلوگیری از زوال عقل و سایر بیماری های مغزی است.

مغز نیز درست مانند هر ماهیچه دیگری در بدن، اگر از آن استفاده نشود، دچار ضعف می شود. در آزمون شناسایی طاووس متفاوت شما اگر بتوانید طاووس متفاوت را در 5 ثانیه تشخیص دهید، دارای تمرکز عالی و دقت نمره 20 هستید! با مجله خبری اهل فان و آزمون تصویری با شناسایی طاووس متفاوت همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون هوش: با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو مرد، گزینه مناسب ازدواج دختر خانم است!

آزمون تصویری با شناسایی طاووس متفاوت

امروز در مجله خبری چشمک یک پازل تصویری عالی داریم. در آزمون تصویری با شناسایی طاووس متفاوت، مغز شما به سختی مورد آزمایش قرار می گیرد. برای انجام این کار، زمان سنجی آماده کنید. انجام این آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارد. آزمون شناسایی طاووس متفاوت مطمئناً به شدت مغز شما را به چالش کشیده و سبب افزایش دقت، تمرکز و بینایی شما می شود. آگر آماده هستید به تصویر زیر نگاه کنید و ببینید آیا می توانید بفهمید که کدام طاووس با بقیه طاووس ها متفاوت است؟ اگر آماده هستید به تصویر زیر با دقت نگاه کنید!

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: تست ریاضی: این معادله ساده ریاضی رو حتی دانشجوها هم اشتباه حل می کنن!

آزمون تصویری با شناسایی طاووس متفاوت-1

 

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی طاووس متفاوت

چالش بالا یا آزمون تصویری با شناسایی طاووس متفاوت واقعا ساده به نظر می رسد. اما واقعا انجام این تست به آسانی نیست. تنها 1 درصد افراد که از قدرت دید و تمرکز عالی برخوردار هستند می توانند در 5 ثانیه طاووس متفاوت را شناسایی کنند.

شاید کمی گیج شده اید. از این گذشته هر سه طاووس بامزه همگی یکسان به نظر می رسند. همه آنها یک رنگ هستند. هر سه آنها دارای یبدنی و بالاهای سبز و گردن آبی هستند.بنابراین در این قسمت هیچ تفاوتی وجود ندارد. همه چیز در بالا بسیار شبیه به نظر می رسد. این پرندگان همگی دارای منقار یکسان به همراه لبخندی دوست داشتنی هستند. بنابراین تفاوت در کجاست!؟ 5 ثانیه شما به پایان رسیده است. اگر خسته شده اید می توانید در پایین به پاسخ مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی طاووس متفاوت: به طاووس ها خوب دقت کردید؟ اشتباه نکنید چشم هایشان همگی شبیه هم هست. می توانید از 5 ثانیه فرصت دوم خود هم استفاده کنید و سپس به تصویر پاسخ مراجعه کنید. مطمئناً تنها تیزبین ها و افراد با دقت بالا می توانند این طاووس را پیدا کنند. بله کاملا مشخص است که طاووس وسطی با دو طاووس دیگر متفاوت است. به این تصویر دقت کنید.

شاید بپسندید: سوال هوش: با پیدا کردن ارزش عددی گل ها، میزان هوش خود را محک بزنید!

آزمون تصویری با شناسایی طاووس متفاوت-2

 

امیدوارم از پاسخ آزمون تصویری با شناسایی طاووس متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

فقط خلبان ها می تونن خرگوش رو بین کوالاها زیر 5 ثانیه گیر بیارن!

می تونی بگی اشتباه تصویر چیه؟ تنها 10 درصد افراد تونستن درست بگن!

آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر پیرمرد را پیدا کنید!

چیستان: اگر هواپیما در مرز بین آمریکا و کانادا سقوط کند بازماندگان را کجا دفن می کنند؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا