تست هوشسرگرمی

چیستان: آن چیست که هر چه بیش‌تر می‌کشیم، کوتاه‌تر می‌شود؟

چیستان حدس کشیدن جسم: چیستان یکی از گونه‌های ادبی در ادب رسمی و فرهنگ مردم ایران چیستان است. چیستان نوعی از تفرج و تفنن ادبی است که به جز کاربرد سرگرم‌کننده، جنبه‌های آموزشی و فرهنگی دیگری نیز دارد.این نوع ادبی را می‌توان در زمره ادبیات اندرزی به‌شمار آورد.

چیستان حدس کشیدن جسم

 

علت نام گذاری این صنعت به «چیستان» در فارسی، این است که جملات پرسشی معمولاً به صورت سؤال و با عبارت «چیست آن» یا «چیست» آغاز می‌شوند. در ادامه با چیستان حدس کشیدن جسم همراه باشید. شما در چیستان بزرگسالان از سری مطالب بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان به این سوال پاسخ دهید: 

آن چیست که هر چه بیش‌تر می‌کشیم، کوتاه‌تر می‌شود؟

.

.

.

.

چیستان حدس کشیدن جسم-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ چیستان حدس کشیدن جسم

 

پاسخ چیستان حدس کشیدن جسم؟! سیگار می شود.

چیستان حدس کشیدن جسم-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا