سبک زندگیتناسب اندام

لاغری سریع و آسان مخصوص خانم ها با رعایت این 10 نکته ساده

لاغری سریع و آسان مخصوص خانم ها: لاغر شدن و کم کردن وزن گاهی برای برخی افراد تبدیل به یک مشکل و دغدغه می شود اما باید دانست که انجام هر کاری و حل هر مشکلی با راههای درست و کاربردی نتیجه بهتری خواهد داشت که در این بخش از سبک زندگی از سری مطالب تناسب اندام به 10 مورد از این کارها اشاره می شود. با اهل فان همراه باشید.

۱. بیشتر پروتئین بخورید

حدود 25 -30% از کالری موجود در پروتئین در هر دوره هضم و گوارش سوخته می شود این درحالی است که این عدد برای کربوهیدرات ها تنها 6 -8% است.

۲. داشتن حرکت های ترکیبی

لاغری سریع و آسان مخصوص خانم ها، برای کاهش وزن تنها به سراغ ورزش هایی که برایتان انجام آنها راحت تر است نروید بلکه ترکیبی از حرکات سخت را هم به تمرین ورزشی خود راه دهید.

۳.شوق و ذوق قرض بگیرید

همیشه شروع کار کمی سخت است و داشتن شوق و ذوق برای ورزش مانند یک محرک عالی عمل می کند به همین دلیل برای شروع تماشایی فیلم هایی که ورزش و انجام تمرینات ورزشی در آن با هیجان دیده می شود توصیه می شود.

لاغری سریع و آسان مخصوص خانم ها-خلوت کردن بشقاب شام

۴. بشقاب شامتان را خلوت کنید

لاغری سریع و آسان مخصوص خانم ها، همانطور که قبلا گفته بودیم اصلا نباید شام را از وعده های غذایی خود حذف کنید بلکه باید رنگ و لعاب آن را تغییر دهید که به جای رنگ قرمز گوشت و لعاب و چربی از رنگ سبز سبزیجات استفاده کنید.

۵.تنبل نباشید

نشستن در پای تلویزیون و یا کامپیوتر به خصوص بازی های کامپیوتری به دلیل شکل فیزیکی بدن در آن حالات افزایش سایز کمر و شکم را تشدید می بخشد.

۶. سالادتان را در سرکه غرق کنید

خوردن سالاد باید یک پایه ثابت وعده های غذایی شما باشد که اضافه کردن سرکه سیب به آن تاثیر فوق العاده خواهد داشت.

۷. قبل از غذا آب بنوشید

یک لیوان پر از آب اتاقک شکم شما را تا حدی پر کرده و جای خالی زیادی برای ورود غذا باقی نمی گذارد.

لاغری سریع و آسان مخصوص خانم ها-مسواک زدن

۸. دندان های تان را بیشتر مسواک کنید

محققان ژاپنی به تازگی دریافته اند که مردانی که دفعات مسواک زدن به دندان هایشان و زمان آن در آنها بیشتر است لاغر تر هستند.

۹.هر روز صبحانه بخورید

تحقیقات اساتید دانشگاه هاروارد و بوستون نتیجه ای جالب داشته که طبق آن افراد به خصوص کودکانی که صبحانه به طور مرتب مصرف نمی کنند 35 تا 50% بیتشر به اضافه وزن دچار می شوند.

۱۰. از غذاهای بسته بندی شده دوری کنید

لاغری سریع و آسان مخصوص خانم ها، تمام مواد غذایی که به صورت بسته بندی در واقع صنعتی تولید و عرضه می شوند با افزایش سریع قند خون قدرت شما برای ورزش و دویدن بهتر را تا حد قابل توجهی کم می کنند.

برایتان جالب خواهد بود:

این عادت های غذایی اشتباه، سبب می شود که شکم صاف و اندام ایده‌آل نداشته باشید!

با رعایت این 3 نکته ساده همیشه فیت و خوش اندام خواهید بود!

به ۴ روش میشه با زنیان لاغر شد + دستور و زمان مصرف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا