فرهنگ و هنر

شیرین گلکار بازیگر فیلم مردی که زیاد میدانست بعد 40 سال و مهاجرت!+ عکس و بیوگرافی

بیوگرافی شیرین گلکار: این بازیگر متولد دهه 50 در تهران است و در آثاری همچون سریال «عقیق»، فیلم «بهار در پائیز» و «طغیان» و «مردی که زیاد میدانست» بازی کرده است.در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان درباره بیوگرافی شیرین گلکار بازیگر فیلم مردی که زیاد می‌دانست بخوانید و تصاویرش را مشاهده کنید. با مجله اهل فان همراه باشید.

بیوگرافی شیرین گلکار

او از دهه هشتاد دیگر از بازیگری کناره گیری کرد و به نظر می رسد به خارج از کشور مهاجرت کرده است بیشترین شهرت او برای بازی در سریال عقیق در نقش سوسن می باشد. شیرین گلکار از هنرمندان پیشکسوت سینما تلویزیون و تئاتر ایران بوده و سوابق هنری زیادی در کارنامه خود دارد.

بیوگرافی شیرین گلکار 2

فیلم مردی که زیاد می‌دانست

مردی که زیاد می‌دانست فیلمی ایرانی به کارگردانی یدالله صمدی و نویسندگی حسن هدایت و جمال امید ساختهٔ سال ۱۳۶۳ است.

بیوگرافی شیرین گلکار 1

خلاصه داستان فیلم مردی که زیاد می‌دانست

کارمند جوانی که از زندگی سخت خود ناراضی است، با پیرمرد مرموز سیاهپوشی ملاقات می‌کند. پیرمرد اظهار می‌دارد که می‌تواند کارمند را به مرادش برساند، با این شرط که در راه صواب گام بردارد. کارمند می‌پذیرد.

پیرمرد روزنامهٔ سه ماه بعد را که خبر جنگ ایران و عراق در آن چاپ شده‌است به او نشان می‌دهد. کارمند با خرید اجناس و کالاهای ضروری و احتکار آنها و سپس فروش آنها در روزهای جنگ ثروت کلانی به جیب می‌زند. اما نامزد خود را از دست می‌دهد و از دوستانش نیز جدا می‌افتد.

پیرمرد مرموز او را از ادامهٔ راه ناصواب نهی می‌کند و در آخرین ملاقات توصیه می‌کند یا مرد جوان به زندگی پیشین خود بازگردد، یا مرگ در انتظارش خواهد بود. ترس از مرگ کارمند را بر آن می‌دارد که اموال غیرمشروع را به بنیادهای خیریه ببخشد و زندگی شرافتمندانه را از سر گیرد.

گلکار-بازیگر-مردی-که-زیاد-میدانست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا