سرگرمیتست هوش

سوال هوش: اگه تیزی در حد قرقی بگو داخل تصویر چند مربع می بینی؟!

سوال هوش تشخیص تعداد مربع: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما با یک مربع رنگارنگ رو به رو هستید، شما باید در یک تایم کوتاه 5 ثانیه ای تعداد مربع های داخل تصویر را تشخیص دهید، می توانید؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع چند مربع می بینید. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند سوال هوش تشخیص تعداد مربع، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و سوال هوش تشخیص تعداد مربع همراه باشید.

سوال هوش تشخیص تعداد مربع

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر سوال هوش تشخیص تعداد مربع را مورد بررسی قرار دهید. سوال هوش تشخیص تعداد مربع و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در سوال هوش تشخیص تعداد مربع این است که شما باید در یک تایم کوتاه 5 ثانیه ای تعداد مربع های داخل تصویر را تشخیص دهید، می توانید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید چند مربع می بینید؟

سوال هوش تشخیص تعداد مربع-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال هوش تشخیص تعداد مربع

آیا تعداد مربع ها را شمارش کردید؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال هوش تشخیص تعداد مربع: اگر تعداد مربع های رنگی را درست بشمرید باید 10 مربع شمرده باشید!

سوال هوش تشخیص تعداد مربع-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا