سرگرمیتست هوش

در یک نگاه با جابجایی یک چوب کبریت، عبارت ریاضی فوق را اصلاح کنید!

سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی: آیا می توانید این معما را فقط با 1 حرکت حل کنید؟ اگر خوب نگاه کنید عبارت موجود در سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی صحیح نیست و یک نابغه ریاضی می تواند با حرکت دادن یک چوب کبریت آن را حل کند. انجام این معادله نشان می دهد که شما ضریب هوشی بالایی دارید! با مجله خبری اهل فان و سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی همراه باشید.

آیا برای چالش یا سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی آماده ای؟ ضریب هوشی خود را آزمایش کن و با حل این معمای چوب کبریت در کمتر از 5 ثانیه تنها با 1 حرکت خود و نبوغ خود را ثابت کنید! آیا میتوانید آن را انجام دهید؟ خودتان را به چالش بکشید و ببینید آیا آنچه را که لازم است دارید یا نه!

این مطلب هم جالبه: با دلیل بگوئید که چه کسی کیک را به سوی پسرک پرتاب کرده است!؟

سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی

به سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی خوش آمدید! اگر به دنبال راهی سرگرم کننده برای آزمایش چابکی ذهنی و مهارت های حل مسئله خود هستید، این چالش عالی برای شماست. تست‌های هوش، پازل‌ها و بازی‌های فکری در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند، زیرا مردم به دنبال راه‌هایی برای تیزبینی و درگیر ماندن هستند.

این به ویژه در شبکه های اجتماعی محبوب است، جایی که مردم این بازی های فکری را برای به چالش کشیدن دوستان خود ارسال می کنند. پازل امروز یک عبارت ریاضی است: 5+11=9. آیا می توانید خطای این معادله را تشخیص دهید؟ حداکثر 5 ثانیه وقت بگذارید و ببینید آیا می توانید بفهمید چه چیزی اشتباه است یا خیر. آیا برای مقابله با بازی فکری امروز آماده هستید؟ تمرکز کنید و از نزدیک نگاه کنید تا چالش را حل کنید!

سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی

برای حل موفقیت آمیز سوال ریاضی با چوب کبریت، باید تخیل داشته باشید و خارج از چارچوب فکر کنید. ما از شما دعوت می کنیم تا معادله چالش روز را انجام دهید، جایی که تنها با یک چوب کبریت، ممکن است پاسخ را بیابید. اگر موق نشدید اشکالی ندارد. با وجود اینکه زمان شما به پایان رسیده است. اما می توانید از زمان دوم خود استفاده کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی: پازل ها از ما می خواهند که هم از ذهن و هم از خلاقیت خود استفاده کنیم. برای حل این چالش، باید به دقت نگاه کنیم و تمرکز کنیم. این کار آسانی نیست، اما می توان آن را انجام داد! ما باید به روی احتمالات مختلف باز باشیم و از تخیل خود برای کشف راه حل استفاده کنیم. راه حل 5+5-4=6 است. اکنون که پاسخ را می دانید، چرا نمی بینید که چه کسی می تواند زمان شما را شکست دهد!

برخی ممکن است به یک راه حل دیگه رسیده باشند. 5+4=9 می شود. هر شکست فرصتی است برای یادگیری چیزهای جدید و بهتر شدن. به تلاش خود ادامه دهید و می توانید پازل های بعدی را حل

این مطلب هم جالبه: معما: گربه ای در یک اتاق شش گوش خوابیده است، این گربه چند زاویه می بیند!؟

سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی-2

امیدوارم از سوال ریاضی با اصلاح عبارت ریاضی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا