سرگرمیمعمای تصویری

کدام دانش‌آموز با ماژیک قرمز، جمله روی تخته را نوشته است!؟

سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون: هزاران نفر از سطح دشواری این معمای جدید شگفت زده شدند. آیا جرات دارید آن را در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای حل کرده و توانائیهای شناختی خود را محک بزنید. این معمای تصویری که با عنوان سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون در مجله خبری اهل فان منتشر شده است، به دلیل سطح سختی اش، همانند جالب ترین تست های شخصیتی یا چالش های تصویری در شبکه های اجتماعی بارها همرسانی شده است.

حل معماها می تواند یک تقویت کننده واقعی مغز و همچنین راهی عالی برای آموزش ذهن شما باشد و شما را وادار به توجه به کوچکترین جزئیات کند. این معماهای زیر در نگاه اول آسان به نظر می رسند، اما اگر با دقت بیشتری بررسی شوند ممکن است سخت باشند. این کاملاً به توانایی های شناختی شما همچون دقت، تمرکز و نیز جزئی نگری شما بستگی دارد.

در سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون شما با یک چالش تصویری معمایی جالب روبرو هستید. شما باید دانش آموزی که کار استباه کرده است را شناسایی کنید. اگر فکر می کنید باهوشید، با مجله خبری اهل فان و سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون همراه باشید.

سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون

این روزها پرداختن به بازی های فکری در فضای اینترنت به یک سرگرمی محبوب تبدیل شده اند. این سرگرمی اگر چه در ابتدا فقط می تواند جنبه سرگرم کننده داشته باشد، اما در بلند برای رشد و تقویت تمرکز، حافظه و حتی چزئی نگری مفید واقع شود. اگر آماده هستید سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون را مورد بررسی قرار می دهیم.

دوران مدرسه یکی از زیباترین دوران هایی است که هر کسی می تواند آن را تجربه کند. چه روزهایی که دعا می کردیم معلم کلاسمان مشکلی برایش پیش بیاید که ما بتوانیم زودتر به خانه برگردیم. در تصویر آزمون شناسایی دانش آموز شیطون، شما با یک کلاس درس روبرو هستید که معلم دو دانش آموز را توبیخ می کند. یکی از دانش آموزان با ماژیک قرمز بر روی وایت برد نوشته است که من مدرسه را دوست ندارم.

معلم مطمئن است که یکی از دو کودک تصویر بر روی تخته جمله من مدرسه را دوست ندارم را نوشته است! اما واقعا کدامیک این کار را کرده است؟ به نظر شما کدامیک از دانش اموزان این کار را کرده است؟ در 3 ثانیه دانش آموزی که این کار را کرده است شناسایی کنید.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا خدمات چی تقلبی را پیدا کنید!!

سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون

ایا توانستید این آزمون را رمزگشایی کرده و به پاسخ درست دست پیدا کنید. نگران نباشید ما در پائین صفحه پاسخ را ارائه کرده ایم. اما بهتر است 5 ثانیه دیگر هم به شما وقت بدهیم تا خود پاسخ و دلیل آن را ارئه دهید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون: اگر فکر کردید که کودک اول چون کمی بی ادب به نظر می رسد، این کار را کرده است کاملا در اشتباه هستید. هیچ نشانه ای وجود ندارد که او این کار را کرده باشد. کاملا مشخص است که کودک دوم این کار را کرده است و شما به خوبی ماژیک قرمز را در کنار کتاب های او مشاهده می کنید. هیچگاه نباید گول چهره مظلوم افراد را بخوریم. او حتی از اینکه به زودی شناسایی خواهد شد ترسیده و عرق کرده است.

این مطلب هم جالبه:  آزمون روانشناسی: خرگوش مورد علاقه ات، دیدگاه شما را نمایان می کند!

سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون-2

امیدوارم از سوال تصویری شناسایی دانش آموز شیطون استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا