سرگرمیمعمای تصویری

باهوشا در یک نگاه پدر واقعی نوزاد را شناسایی می کنند!؟

سوال تصویری شناخت پدر نوزاد: یکی از مشکلاتی که بشر امروز با آن دست به گریبان است، بیماری های دنیای مدرن است. ضعف حافظه، فراموشی و … در حال تبدیل شدن به یک بیماری فراگیر در سنین میان سالی و کهنسالی و در برخی مواقع دوران جوانی شده است. دانشمندان می گویند که قدرت مغز انسان از دهه سوم زندگی به بعد شروع به پیر شدن ممکن می کند، اما خبر خوب اینجاست که می توان با برخی راهکارها حتی تا دوران پیری مغزی فعال و جوان داشت.

انجام معماها، تست ها، پازل های هوش و بازی های فکری می توانند مغز را به فعالیت واداشته و سلامتی آن را تضمین کند. در سوالات هوش تصویری تصاویر خاص شما می توانید علاوه بر سرگرمی و وادار کردن مغزتان به فعالیت، میزان هوش و حتی دقت خود را محک بزنید.

مهم نیست که دانش عمومی شما چقدر شگفت انگیز است. آیا می دانید IQ تصویری شما تا کجاست؟ ضریب هوش تصویری شما با ارزیابی حافظه، منطق، تشخیص فضایی و مهارت های استدلال شما محاسبه می شود. سوالات بر اساس معماهای تصویری است. میانگین مقیاس ضریب هوشی بصری بین 85 تا 115 است – آیا شما یکی از 5 درصدی هستید که نمره بالاتر از 115 را در سوالات هوش کسب مب کنند. خود را محک بزنید.

در تصویر زیر زنی به همراه نوزداش را می بینید. در کنار زن سه مرد دیگر هم حضور دارند. یکی از مردان پدر نوزاد و همسر این خانم می باشد. به نشر شما کدامیک از این مردان می تواند پدر این نوازد باشد؟ چرا؟ با سوال تصویری شناخت پدر نوزاد و مجله خبری اهل فان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: قدرت متولدین هر ماه چیست؟ متولد کدوم ماه هستی نتیجه خیلی جالبه!

سوال تصویری شناخت پدر نوزاد

بخش تفریح و سرگرمی چشمک تلاش دارد هر روز چند سوال هوش تصویری جالب و جذاب را برای شما آماده کند. شما می توانید با انجام این سوالات هوش در اوقات فراغت در عین سرگرمی، بخشی از خستگی های روزانه خود را رفع کنید. در این سوالات هوش، آنچه که مهم است تمرکز و دقت به صورت سوال و احیاناً تصاویر است. در واقع کلید حل سوالات هوش در دقت به عنوان خود سوال است. اگر آماده هستید می توانید به سوال تصویری شناخت پدر نوزاد مراجعه کرد:

در تصویر زیر زنی به همراه نوزداش را می بینید. در کنار زن سه مرد دیگر هم حضور دارند. یکی از مردان پدر نوزاد و همسر این خانم می باشد. به نشر شما کدامیک از این مردان می تواند پدر این نوازد باشد؟ چرا؟ با سوال تصویری شناخت پدر نوزاد و مجله خبری چشمک همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: میتونی دانش آموز متقلب رو مثل یک معلم باهوش شناسایی کنی؟!

سوال تصویری شناخت پدر نوزاد-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری شناخت پدر نوزاد

آیا هنوز به دنبال پاسخ هستید؟ بهتر است بیشتر دقت کنید و زمان بیشتری را برای رمزگشایی سوال تصویری شناخت پدر نوزاد صرف کنید.

.

.

.

.

.

.

.

برای یافتن اینکه پدر این نوزاد کدام مرد است، طراح تنها یک نشانه قرار داده است و آن رنگ چشمان مرد شماره سه و نوزاد است. در اغلب موارد فرزندان به لجاظ ظاهر کاملا شبیه والدین خود هستند و رنگ چشم این نوزاد نیز شبیه پدرش است.

این مطلب هم جالبه: یک کور، لال و کر جایی میرن، کر به قتل میرسه لال چطور به رفیق کورش بفهمونه که کر مرده!؟

 

سوال تصویری شناخت پدر نوزاد-2

امیدوارم از سوال تصویری شناخت پدر نوزاد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هفده =

دکمه بازگشت به بالا