سرگرمیتست بینایی

اگر در یک نگاه ساندویج متفاوت را پیدا کنی، چشمات مثل شاهین تیزه!

سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت: شما یک محدودیت زمانی برای پیدا کردن ساندویج متفاوت در تصویر دارید. سطح تمرکز و مشاهده خود را با این معمای تصویری آزمایش کنید. همین حالا با سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت متفاوت شروع کنید!

چالش های تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای افرادی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش ها، معمولاً شامل پیدا کردن یک شخص، یک حیوان، یک شی، یک عدد یا یک نقص در یک تصویر خاص است. در برخی موارد گذاشتن محدودیت زمانی، حل این چالش ها را پیچیده می کند. با سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت و مجله خبری اهل فان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: با حل عبارت 5+6÷2×2-2=؟ ثابت کن ریاضی ات خوبه! | فکر نکن ساده است!

سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت

امروز سوال تصویری شناخت سیب گاز زده متفاوت برای شما آورده ایم، مهارت های شناختی و توانایی های ادراک شما را به حداکثر می رساند. موضوع اصلی این آزمایش ساندویچ متفاوت است که همیشه در رژیم غذایی ما به عنوان یک غذای و خوراکی خوشمزه قرار دارد.

در تصویر 28 ساندویج دیده می شود. به نظر می رسد همه شبیه یکدیگر هستند، اما یکی از ساندویج ها با دیگری متفاوت است. اگر قدرت دید، دقت و تمرکز شما عالی باشد می توانید در یک نگاه ساندویج متفاوت را در سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت شناسایی کنید.

تصویر ما پر از ساندویج است. اگر آنها را بشمارید، در مجموع 28 عدد است که رنگ و شکل ساندویج ها نشان می دهد که آنها خوشمزه هستند. آزمون امروز این است که یکی از این ساندویج های متفاوت را پیدا کنید. شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید! اگر آماده هستید به تصویر سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت با دقت نگاه کنید!

این مطلب هم جالبه: تست بینایی سنجی: با شناسایی عدد داخل تصویر قدرت بینایی خود را بسنجید!

سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت

اگر خود را تیزبین می دانید، می توانید در یک نگاه ساندویج متفاوت را پیدا کنید. احتمالا شما توانسته اید این ساندویج را شناسایی کنید. همانطور که اشاره شد، برای انجام سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت فقط 5 ثانیه یا همان یک نگاه فرصت دارید. شما با این تست، مهارت های تصویری خود را امتحان کرده اید.

اگر نتوانسته اید این تست را حل کرده باشید، باید بدانید که تنها 10 درصد موفق به یافتن پاسخ صحیح در زمان تعیین شده شدند. با دقت به ستون ها و ردیف ها نگاه کنید تا ساندویج متفاوت را پیدا کنید. این معما از درجه سختی بالایی برخوردار است، به همین دلیل تعداد کمی از کاربران موفق به غلبه بر آن شدند. اما اجازه ندهید که شما را دلسرد کند. همیشه یک شانس دوم برای رسیدن به نتیجه وجود دارد. دست از تلاش برندارید. در ادامه، پاسخ این معمای تصویری را به شما می‌دهیم تا بتوانید خودتان بررسی کنید که ساندویج متفاوت در کجاست؟

بازی های فکری می توانند امتیاز IQ شما را بهبود بخشند. از آنجایی که پازل ها می توانند حافظه، تمرکز، دایره لغات و مهارت های استدلال ما را بهبود بخشند،خود به خود ضریب هوشی ما را نیز بالا می برند. مطالعه ای در دانشگاه میشیگان نشان داد که انجام پازل به مدت حداقل 25 دقیقه در روز می تواند ضریب هوشی شما را تا 4 امتیاز افزایش دهد.

.

.

این مطلب هم جالبه: سوال هوش: با دلیل و مدرک بگو کدوم فرد نوزاد را ربوده است؟!

سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت-2

امیدوارم از سوال تصویری شناخت ساندویج متفاوت متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

کدامیک از دو زن تصویر شاغل است | خیلی ها جواب درست ندادند!؟

آزمون دقت ذهن: تفاوت های بین دو تصویر دلفین را پیدا کنید!؟

آزمون تمرکز: اگر در یک نگاه سیب متفاوت را پیدا کنی، تمرکزت 20 هست!

اگه بتونی در کمتر از 5 ثانیه عدد 434 رو بین این همه عدد پیدا کنی می فهمی دید خلبانی داری!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 15 =

دکمه بازگشت به بالا