سرگرمیمعمای تصویری

تست هوش: با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد تصویر، بچه گربه دزدیده !؟

سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه: سوالات و معماهای تصویری در شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار هستند.شما می توانید انواع و اقسام این بازی ها را در قالب سوالات هوش، معماهای تصویری، پازل ها، جدول ها، چالش های تصویری و … بارها و بارها در شبکه های اجتماعی ببینید. طرفداران و علاقمندان این بازی ها، روز به روز در حال افزایش هستند. این مسئله از دو جهت قابل بررسی است: این بازی ها سرگرم کننده هستند. همچنین می توانند در افزایش عملکرد مغز و در نهایت رشد مهارت های شناختی موثر هستند.

به باور بسیاری از محققین، ذهن و مغز نیز همچون جسم نیازمند فعالیت روزانه و مستمر برای حفظ سلامت خود می باشد. ورزش روزانه 30 دقیقه ای می تواند جسم ما را تا پایان عمر صحیح و سالم نگه دارد و مانع از بسیاری از مشکلات سلامت گردد. نوع زندگی امروز در کنار کاهش تحرکات جسمی، کاهش تحرکات فکری و مغزی را نیز به همراه داشته است. بسیاری از بیماری های مربوط به مغز بواسطه کاهش فعالیت های این عنصر مهم است. بازی های فکری شبیه مطلب سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه می توانند مغز را وادار به فعالیت کنند و حکم ورزش برای مغز دارند. البته زمان پاسخگویی به این معماها محدود هستند.

این مطلب هم جالبه: سوال هوش نگاه: چرا زن به عقب نگاه کرده؟!

سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه

معماها و چالش های تصویری معمولا تلاش دارند در کنار قدرت منطق و تحلیل شما، توانائیهای شناختی شما را مورد آزمایش قرار دهند. در این قبیل معماهای تصویری معمولا از شما خواسته می شود تا چیزی که پنها شده است، یا مفقود شده است و … را پیدا کنید. برخی دیگر از معماها، تست های منطقی هستند که از شما می خواهند یک مشکل کارآگاهی را حل و تکمیل کنید. سوالی که در مطلب سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه هستید، از همین سنخ است.

در تصویر سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه، شما با یک صحنه پارک و چند نفرروبرو هستید.سوالی که پرسیده می شود این است که چه کسی بچه گربه را دزدیده است.

به نظر شما چه کسی بچه گربه دزدیده است؟ با دقت به تصویر نگاه کنید و تلاش کنید در 5 ثانیه پاسخ را پیدا کنید.

این مطلب هم جالبه: با جواب دادن به این 10 سوال؛ سن عقلی خود را بفهمید!

سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه

آیا برای یافتن پاسخ سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه به نتیجه ای رسیدید!؟ آیا توانستید سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه را رمز گشایی نمائید؟ به زمان بیشتری احتیاج دارید؟ مشکلی نیست، می توانید 10 ثانیه دیگر به تصویر نگاه کنید و سپس پاسخ خود را ارائه دهید. اگر به پاسخ دست پیدا نکردید، می توانید به پائین صفحه مراجعه کرده و پاسخ را ببینید!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه: کودک سمت راستی یک گربه داخل لباس خود گذاسته است. اما گربه آرام است. به نظر می رسد گربه برای خود اوست که با این حرکت بچه عادت دارد. دخترک سمت چپ نیز درون پاکت یک گربه دارد، این گربه نیز آرام است و مشخص است که گربه خود اوست. زن وسطی گویا زیر لباس خود گربه ای را پنهان کرده است. گربه دست ها و پاهای این زن را چنگ زده و اثار خراش دیده می شود.

این مطلب هم جالبه:  بازی فکری: بچه زرنگا بگن کدوم خانواده اوضاع مالیش خوبه؟!

سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه-2

امیدوارم از سوال تصویری شناخت دزد بچه گربه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 6 =

دکمه بازگشت به بالا