فرهنگ و هنر

زمان پخش سریال دهن لق سوپرایز تلویزیون برای عید نوروز + داستان و عکس

زمان پخش سریال دهن لق در ایام نوروز هر شب ساعت ۲۳ پخش و روز بعد ساعت ۱۱ و ۱۹ از شبکه تهران بازپخش خواهد شد. با بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید تا جزئیات بیشتری به شما ارائه دهیم.

داستان و زمان پخش سریال دهن لق

این سریال درباره وکیل جوانی به نام چانگ هو است که تاکنون در هیچ یک از پرونده‌هایش موفق نشده به همین ترتیب بدهی زیادی دارد و در آستانۀ جدا شدن از همسرش است.

زمان پخش سریال دهن لق در ایام نوروز هر شب ساعت ۲۳ پخش و روز بعد ساعت ۱۱ و ۱۹ از شبکه تهران بازپخش خواهد شد.

زمان-پخش-سریال-دهن-لق-5

در خلاصه داستان سریال دهن لق آمده است: چانگ‌هو به جرم اینکه یکی از مشهورترین تبهکاران گمنام کره جنوبی، به نام «موش بزرگ» است دستگیر می‌شود. او از این وضعیت به شدت شوکه شده و به زندان می‌رود و احساس می‌کند که دیگر همۀ زندگی‌اش را باخته است و راهی برای نجات ندارد. اهالی زندان تصور می‌کنند که او واقعا موش بزرگ است و در نهایت چانگ‌هو تصمیم می‌گیرد که خودش را به جای موش بزرگ جا بزند و با پیدا کردن تبهکار واقعی بی‌گناهی‌اش را اثبات کند و … .

پارک چانگ‌هو، وکیلی سطح پایین که در هیچ یک از پرونده‌هایش موفقیت کسب نکرده. او وضعیت مالی مناسبی ندارد و در آستانه جدایی از همسرش است. هو می‌هو، همسر پارک چانگ‌هو است، آن‌ها علاقۀ زیادی به یکدیگر دارند اما مشکلات مالی و دست و پا چلفتی بودن همسرش سبب شده به فکر جدایی بیفتد. چوی دوها: شهردار شهر گوچون است که پارک چانگ‌هو را استخدام می‌کند تا وکیل سه نفر از افراد مهم شهر باشد و آن‌ها را از اتهام قتل تبرئه کند.

زمان-پخش-سریال-دهن-لق-1

زمان-پخش-سریال-دهن-لق-2

زمان-پخش-سریال-دهن-لق-4

برایتان جالب خواهد بود:

تغییرات خواهران غریب بعد 28 سال با ابروی قیطونی چقد عوض شدند + عکس

عکس های دونگی و کیف 350 میلیونی: ملکه مهربون هم تجملاتی شد!

عکس های ابوالفضل پورعرب و پسرش که دو برابر خودشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا