سرگرمیتست بینایی

در این تست بینایی سه چهره مخفی که دارن زاغ سیاه خواهرا رو چوب می زنن پیدا کن!

تست بینایی سه چهره مخفی: تخصصی ترین سایت در حوزه سرگرمی و انواع تست هوش و تست روانشناسی، امروز با یک تست هوش جدید در خدمت شماست.

تست‌های هوش به متخصصان کمک کرده است تا در طول زمان سطح هوش افرادی را که تحت چنین آزمایشی قرار گرفته‌اند را تعیین کنند. اگرچه ممکن است اغلب آسان به نظر برسند، اما برخی از آزمایشات فقط می توانند کسانی را که با آنها آموزش ندیده اند گیج کنند.

 

در این تست بینایی سه چهره مخفی که دارن زاغ سیاه خواهرا رو چوب می زنن پیدا کن!

 

تست بینایی سه چهره مخفی

.

.

بهتر است بیش از زمان خواسته شده مکث نکنید وگرنه شک تان بیش تر و بیش تر می شود و ممکن است پاسخ تان را عوض کنید و اشتباه رخ دهد. مانند جواب تست های آزمون های کنکور و استخدامی! حسابی حواستان را جمع کنید!

.

.

.

جواب تست بینایی سه چهره مخفی

جواب تست بینایی سه چهره مخفی

معماهای تصویری

معماهای تصویری می تونه راجع به پیدا کردن اشتباهات تصویری باشه یا حتی تفاوت هایی که بین دو تا شی یا دو تا مکان وجود داره. همچنین بخشی از این معما ها به پیداک ردن حیوانات استتار شده تو طبیعت مربوط می شن. اگرچه این نوع معماها تا حدی شبیه تست بینایی هستن اما فقط تیزبینی شما رو تقویت نمی کنن! این معماها مستلزم این هستن که یه سری قواعد و اصول منطقی رو بدونین و قادر باشین استدلال منطقی انجام بدین.

مجله اهل فان انواع این تست ها رو با اهداف مختلفی توسعه میده و به اشتراک می ذاره، از تقویت چشم تا مهارت های استدلالی و مهارت های ریاضی، ارتقای هوش منطقی و انتزاعی و ادراک تصویری.

ما به شما توصیه می کنیم که همیشه همه تست ها رو ببینین و در بخش هایی که فک می کنین نقطه ضعف دارین با تکرار این تست ها علاوه بر سرگرمی، ابعاد مختلف هوشی خودتونو توسعه بدین!

انواع تست های هوش مشابه و حتی جالب تر از تست هوش عجیب در مجله سرگرمی اهل فان وجود داره که می تونین با اون ها لحظات خوشی برای خودتون و دیگران بسازید.

هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی رو در اهل فان دنبال کنید:

 

اینارم ببین!

اگه آدم شناس خوبی هستی بگو کدوم زن پولداره؟ چرا؟

افراد با هوش بالا می توانند جوجه مرغ پنهان شده در مزرعه را در 7 ثانیه تشخیص دهند!

آزمون شناخت قلب: کدام شخص صاحب دو قلب است؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا