سرگرمیتست هوش

 تست هوش: یک چوب کبریت را حرکت دهید تا تساوی 2=7+5 تصحیح شود

تست هوش با کبریت: سرگرمی امروز نقش به حرکت درآوردن ذهن شما را دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کبریت را از روی مونتاژ حرکت دهید تا تساوی صحیح را بدست آورید.

با گذشت زمان، متخصصان و حتی روانشناسان انواع تمرین ها و تست های هوشی را ایجاد کرده اند که از طریق آنها می توانند توانایی افراد را در کشف چیزهای منطقی معینی جابه جا کنند. تمرین آسان نیست، اما اگر می خواهید به سرعت پاسخ مناسب را پیدا کنید، به کمی تمرکز نیاز دارید.

مزایای تست هوش تصویری

این تست ها به این منظور است که ذهن شما را به کار انداخته و ضریب هوشی خود را پیدا کنید. علاوه بر این، تفکر منطقی شما را توسعه می دهد و به شما کمک می کند تا هنگام جستجوی پاسخ برای داده های “مشکل” خود را کشف کنید. در حین حل این تست ها، ذهن در تصمیم گیری صحیح حتی در زندگی روزمره نیز بسیار آموزش می بیند. این «پازل‌های» مغزی کاری انجام نمی‌دهند، اما در طول زمان مهارت‌هایی را توسعه می‌دهند که به شما کمک می‌کنند تا ذهنتان را به حل تمرین‌های پیچیده در زمان بسیار کوتاه‌تری وادار کنید.

تست هوش با کبریت: آیا شما می توانید تنها با حرکت یک چوب کبریت تساوی را درست کنید؟

تست هوش با کبریت

تست هوش با کبریت: شاید برخی از کاربردی ترین تست ها، تست های مسابقه باشد. آنها جالب هستند و برای بزرگسالان و کودکان استفاده می شوند.

ورزش فکری امروز ممکن است در ابتدا سخت به نظر برسد، اما بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. سعی کنید با دقت نگاه کنید و ببینید چه حرکاتی می توانید انجام دهید تا به نتیجه نهایی برسید. اگر به چنین تست هایی عادت کرده اید، تشخیص حرکت صحیح چندان دشوار نخواهد بود.

شما می توانید پاسخ تست هوش با کبریت را در پایین صفحه ببینید:

.

.

.

.

.

.

.

.

راه حل تست هوش با کبریت چیست؟

آیا توانستید پاسخ صحیح را حدس بزنید؟ اگر نه، پس ما آن را برای شما فاش می کنیم. برای به دست آوردن عدد 2 در نتیجه، باید یک کبریت را از علامت “+” جابه جا کنید. سپس به گونه ای جابه جا می شود که عدد 5 به عدد 9 تبدیل می شود. بدین ترتیب تمرین را به صورت “2=7-9” دریافت خواهید کرد که صحیح است. پس خیلی ساده تر از چیزی است که فکر می کردید؟

 

اهمیت تست هوش چیست؟

افراد فهیم که هر نوع موقعیتی را سریع مطالعه می کنند، در زندگی موفق هستند. آن ها در حوزه شخصی و حرفه ای به دلیل روش منحصر به فرد خود در تجزیه و تحلیل آن چه در اطرافشان اتفاق می افتد، مهارت دارند.

حتی آن هایی که در وادار کردن مردم به خواسته‌هایشان استاد هستند، وقتی با این افراد روبرو می‌شوند متعجب و مغلوب می شوند. به نظر می‌رسد بسیاری از ما با این توانایی متولد شده‌ایم، زیرا رازها را به‌طور طبیعی کشف می‌کنیم، در حالی که دیگران با تلاش و درگیر شدن در فعالیت‌هایی که رشد خوب مغز را ارتقا می‌دهند، به این توانایی دست می‌یابند.

بازی های فکری و سوالات هوش تصویری یکی از آن فعالیت های خوب برای ارتقا و رشد مغز هستند؛ زیرا این بازی های فکری با تفکر خلاق حل می شوند. در حین حل این معماها، باید مسئله را کمی متفاوت و خارج از چارچوب تحلیل کنید. برای رسیدن به راه حل، باید از ذهن خلاق استفاده کنید زیرا پاسخ درست در مقابل شما نخواهد بود.

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا