سرگرمیتست هوش

تست هوش ازدواج ناموفق: اگر آینده نگریت بالاست بگو کی زودتر طلاق می گیره؟!

تست هوش ازدواج ناموفق: آیا آماده هستید تا به ما بگویید کدام زوج در آینده طلاق خواهد گرفت؟ این تست هوش ازدواج ناموفق یکی از آزمون های پر بازدید این روزها در شبکه های اجتماعی است. تا می توانید به جزئیات تصویر دقت کنید. هیچ نشانه ای را از نظرتان دور کنید.

این آزمون سرگرمی ذهن شما را به چالش خواهد کشید، پس حسابی دقت کنید و این تست هوش تصویری را دست کم نگیرید. این نوع از آزمون های هوش به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در اهل فان برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

هر سه زوجی که در تصویر می بینید خوشحال و خوشبخت نیستند، یکی از زوج ها وانمود می کنند که عاشق اند اما به زودی جدا خواهند شد و اگر زرنگ باشید خواهید فهمید کدامشان! چون سرنخ ها همیشه برای ادم های تیزبین وجود دارد!

هوش کارآگاهیت رو با این آزمون امتحان کن:آزمون شناسایی قاتل پرنسس: عمرا بتونی قاتل رو در 3 ثانیه پیدا کنی!

تصویر تست هوش ازدواج ناموفق

تست هوش ازدواج ناموفق

تست هوش طلاق:به هر جزئیاتی که می بینید توجه کنید. شما فقط یک فرصت برای حل معمای تصویری دارید.
آیا جرات دارید شانس خود را در این چالش شبکه اجتماعی امتحان کنید ؟ برای یافتن پاسخ این چالش باورنکردنی یک مکان ساکت انتخاب کنید. تنها کاری که باید در معما انجام دهید این است که با توجه به آن چه می بینید، زوجی که جدا می شوند را پیدا کنید، که برای آن فقط چند ثانیه فرصت دارید. هیچ وقت برای تمرین دادن ذهنتان دیر نیست، پس بهتر است همین الان متمرکز باشید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش طلاق: 

زوج سمت راست طلاق می گیرند چون زن ناراضی به نظر می رسد و دست همسرش را نگرفته. زبان بدن او غیرصمیمی است.

پاسخ تست هوش ازدواج ناموفق

تست هوش طلاق:معمای تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های بصری، پازل های ویروسی یا منطقی شناخته می شوند. البته همه آنها به یک اندازه خنده دار هستند.

معماهای تصویری به منظور سرگرم کردن مردم ایجاد شده است. آنها به دلیل همه گیری COVID-19 در شبکه های اجتماعی محبوبیت یافتند، زیرا بسیاری از کاربران به اشتیاق برای جلوگیری از سرایت در خانه های مربوطه خود ماندند. آنجا بود که آنها بازی های فکری ویروسی را به عنوان جایگزین های سرگرمی می دیدند. امروزه این چالش ها همه جا هستند. مانند تست بالا که کاربران را گیج کرده و افراد بسیاری در حل آن شکست خوردند.

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

اینارو هم ببینید :

آزمون شناسایی قاتل در ساندویچی؛ اگر هوش کارآگاهی داری، می تونی قاتل را پیدا کنی!

تست هوش همسر زندانبان: اگر باهوش و تیزی بگو کدوم شون همسره زندانبانه!؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا