سرگرمیتست بینایی

اگه فکر می کنی چشمات مثل شاهین تیزه، پس حرف A را پیدا کن!

تست قدرت دید با یافتن حرف A: به تصویر نگاه کنید، حرف A را بین اعداد پیدا کنید و چالش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این نوع چالش های تصویری که برای حل سریع آن نیاز به تمرکز بالا و قدرت بینایی خوب است، در فضای اینترنت بسیار پرطرفدار هستند. با آزمون بینایی با یافتن حرف A قدرت تمرکز و بینایی خود را به چالش بکشید. بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان هر روز با پازل های سرگرم کننده با شماست.

این مطلب هم جالبه: چیستان: آن چیست که هر چه بیش‌تر می‌کشیم، کوتاه‌تر می‌شود؟

تست قدرت دید با یافتن حرف A

شبکه های اجتماعی امروزه فضایی برای سرگرمی شده اند. در این میان پازل های تصویری پرطرفدارترین نوع محتوا در میان شبکه های اجتماعی هستند.کسانی که می خواهند یک روز تعطیل سرگرم شوند، این تست می تواند به آنها کمک زیادی بکند. آیا برای حل تست قدرت دید با یافتن حرف A آمادگی دارید؟

تنها کافی است در عرض 5 ثانیه حرف A  انگلیسی را پیدا کنید. زمان محدود است، بنابراین باید این چالش را بسیار سریع حل کنید. اگر آماده هستید به تصویر تست قدرت دید با یافتن حرف A نگاه کنید.

تست قدرت دید با یافتن حرف A-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید با یافتن حرف A

امیدوارم که خرف انگلیسی را در میان اعداد پیدا کرده باشید. این چالش واقعا می تواند تمرکز و بینایی شما را امتحان کند. عده کمی می توانند در کمتر از 5 ثانیه تست قدرت دید با یافتن حرف A را حل کنند. امیدوارم شما جزو دسته ای باشید که در یک نگاه حرف مفقوده را پیدا کرده اید. اگر هنوز این حرف را نیافته اید می توانید به پایین صفحه مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید با یافتن حرف A: هنوز هیچی؟ از جستجو و جست و جو خسته شده اید؟ نگران نباشید یا احساس بدی نداشته باشید. این کاملاً طبیعی است، زیرا حل این چالش ها به زمان و صبر زیادی نیاز دارد. اگر جزو گروهی نبودید که موفق به انجام این چالش شده اند، نگران نباشید، از شما دعوت می کنیم راه حل را ببینید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

اگرچه حل آن ساده به نظر می رسد، اما باید به همه نشانه ها توجه کنید. بیش از یک کاربر در تلاش برای حل آن سردرد می گیرد. این حرف در اینجا قرار داشته است. به تصویر زیر به دقت نگاه کنید.

این مطلب هم جالبه: چیستان: آن چیست که هر چه از آن برداریم بزرگ تر می شود؟

تست قدرت دید با یافتن حرف A-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا